Ti se tam cpou jen proto, že se jinak neuživí. Vyjímkou je Babiš. Vlezl do politiky, aby měl ještě více.....
Stejne si myslim, ze Babis neni az tak cisty, jak o nem nekteri pisou. Treba to casem vyjde ven jak to vsechno okolo nej bylo.
babiš je ten největší podrazák, podvodník a zloděj, nežiješ tady,
nevíš...
do politiky šel hlavně proto, aby si ošetřil své podvody a nikdo na něj
nemohl...
Kdyby to tak bylo, tak by to už dávno venku bylo. A že snaha byla převeliká, že?
Nevim jak se kdo snazil a je mi to uplne jedno. Hezkou nedeli preji...
Ty nevíš jak se kdo snažil? No páni, jak je možné, že ti to zůstalo utajeno, když se tu neustále po celá léta řešil Babiš?
Snažila se policie a soud, jinak nikdo .-))))))))))))))
Dokonce dodnes se snaží francouzská policie .-))))))))))))))
český soudce v rozsudku napsal, že nepochybuje, že se podvod stal, jen
neměl dost důkazů přímo proti estébákovi .-)))
ale SZ se odvolal, kdo ví, co se ještě stane - i nagyovou nakonec odsoudili
po asi 6 letech a 4 osvobozujících soudech za kabelky a vojenskou rozvědku
.-)))))))))))
Ale ono toho je venku víc než dost :-))))
Od jeho prapůvodních podvodů ještě za komunistů v maroku a loupení
socialistických peněz do švýcarských bank, přes jeho kauzy násilných
převzetí firem, gigantického střetu zájmů (to mu museli zarazit Lex Babiš
a media nakonec prodal sám), korunových dluhopisů, čapáku, kde vše rychle
vrátil a i když se tam třeba nezachoval vyloženě protizákonně, tak
rozhodně jako amorální sračka , až po jeho pandara pappers a obklopování
se mafiánama jako faltýnek a spol :-))))
tos ale nemohla registrovat, to by sis musela sundat ty blatníky z očiček .-))))
o jeho lhaní ani nemluvím, sotva se nadechne, lže :-)))))))))))))))
takovým jako je ona a jiným komunistům jeho lhaní ani podrazy pranic
nevadí...
to to dopracovali, komouši, to byly kecy, jak jsme si rovni a jak nesnášíme
buržoazii, nakonec komanči tleskají největšímu bužousovi,
oligarchovi...
Babis je v politice proto, aby si dokazal, ze je nejvetsi frajer ze vsech a pak potrebuje mit prehled, co se v Bruselu chysta, aby mhl zavcas zasahnout , aby jeho podniky nebyly poskozeny.. obetoval tomu i vlastni zenu..kterepak ditko zdedilo tatinkovy ambice?
Nechal bych vydat zakon, ze politik ve vrcholne funkce, nemuze soucasne podnikat a to minimalne 3-5 roku po ukonceni mandatu . V nekterych zemich to tak maji9 zavedene a povazuju to za spravne, protoze politik vic vidi do karet a taky je spolutvurcem zmen. Tim padem je primo u zdroje a muze delat opatreni aby se vyhnul nejakyjm pripadnym tezkostem v podnikani. Navic je v obrovske vyhode proti ostatnim podnikatelum .
Jak to tady čtu. Vidím, že po zdejších nových volbách vedení opozice
zavřela vrátka. Kdepak se ti zoufalí ubožáci budou chodit kasat, jak jsou
spravedliví a všechno vědí ze spravedlivých vzorů??? 
Nevis, treba maji ted skoleni a vyrazi s necim novym. Predvolebni gulase a
koblihy uz nejsou v mode... 
Možná mezi vámi dezoláty je nějaká taková všeobecně známá konspirace :-))))
Realita, pravda - to ale není. Nebo jsi schopná to doložit?
Nejsi, já to věděl .-)))))))))))))))))))))))))))))
Tady to celkem funguje, jeden mistni Bundesrat je velkovyrobce vin a nevede si spatne, taky jsem si rikala, co ten muze vedet o politice, ale projevil se dobre, jen jednou se stalo, ze manazel jedne Bundesratky zneuzil informace, ktere mu poskytla a okamzite, jakmile to vyslo najevo, s ni zametli...jeden vylozene dobry Bundesrat byl ucitelem lyzovani a povolanim ucetni a mel nejkou vlastni sportovni znacku vyrabel sportovni obleceni a podobne a nebyl vubec jako Bundesrat spatny, dokonce byl velmi oblibeny....
Taky si myslim, ze kdyz uz je ve vrcholne politice, ma se venovat pouze politice a ne svemu podnikani.
Pokud je mi známo, většina politiků nesedí jen a pouze na jedné židli, ale mají příjmy i z jiných aktivit.
Asi to nebylo ani potreba, maji na to poradce a praci deleguji na ne..to dela Babis urcite taky, nemuze mit ani kdyby chtel prehled o tom co se v jeho firmach deje..
Kolem ma same donasece, ti mu vsichni pochlebuji, takze si zacne myslet, ze
je na tu funkci nadany a zacne se cpat nekam, na co uz nestaci....takze v
konecnem efektu tihle ctizadostivci nakonec skonci ve funkcich, na ktere nestaci
a zacne se to cele hroutit a to bude asi pripad Bruselu 
Každý šéf prosperující firmy musí mít přehled co se ve firmě děje. Jinak by mu to rozkradli a šel by rychle do kytek.
To ale neni mozne u firmy s vic, jak tisic zamestnanci, tam je jiny system...bez informatoru se neobejde, znas Parkinsonovy zakony?
Vzdycky je zvyhodneny ten podnikajici, ktery ma cerstve informace o vsem, coz vlastne vse zacina u politiku, nez se dostane dal mezi obycejne plebejce.
Všechno začíná u kvalitních zákonů (nikoliv množství!) , jejich vymahatelnosti a samozřejmě i příkladu politiků.
A teď už jen co to je "kvalitní zákon".
Nejkvalitnější měli myslím komunisti, ne?
.-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Kvalitní zákon nemá díry a nejde obejít. A pokud vím, od r.89 už v
komunistickém režimu nežijeme. 
???
Ach jo .-))))
No já se ti snažím jen říct, že co je kvalitní, co je díra atd atp -
zákon, v zákonech, bude asi pro každého něco jiného, že?
:-))))))))))))))))
Ty se v podstatě dožaduješ zákonů, které nějak ošetří všechno, co
si tvá mysl dovede představit a rozhodně se to ošetřit :-))))
Ale to komunisti tvořili zákony úplně stejně, že ano :-))))))
A ty neměly díry vůbec žádné - co nebylo povoleno, bylo zakázáno.
Prostě ti říkám, že kvalitu zákonů, kd emají díry ap. JEN PROTO, ŽE
TOBĚ SE TO NĚCO (co "prošlo" přes zákon kvůli té podle tebe díře)
nemůžeš v demokracii rozhodovat ty :-)))))
protože ptro tebe je třeba nepřípustný švarc systém. pro mne naprosto
normálně :-)))))))))))))
takže co? :_-))))))))))))))))))
Jak bude znít "kvalitní zákon" podle potuy - zakáže švarcsystém, jasně.
protože potřebujete ukrást co nejvíc peněz lidem k přerozdělování
parazitům.
Kvalitní zákon? :-))))))))))))))
Podobně postupovali právě komunisti .-))))))))))
A já se snažím s tebou nerozebírat kvazi psychologii , ze které jsi
schopen udělat takovouhle srágoru. 
http://lexperanto.cz/clanky/detail/287-vytvareni-kvalitnich-pravnich-predpisu-zhodnoceni-jak-na-tom-jsme
Co to proboha je? Nějaká nejobecnější a tudíž absolutně nic neříkající o konkrétních zákonech metodika při tvorbě zákonů? Kde je psáno, že je správná? kde je psáno, že v souladu s ní nebyly vytvořeny ty zákony, o kterých ty píšeš jako o nekvalitních?
Jedno tam psáno je - že se to má probrat se všemi možnými zájmovými skupinami. To je gro, ze kterého plyne, co jsme napsal . žádný zákon nebude vyhovovat všem. Vždy s enajde skupina, která jako ty, bude tvrdit, že není kvalitní, protože .... protož neřeí tvé požadavky tvými postupy. Možná proto, žes to chtěla jen ty a nikdo jiný.
V podstatě jsi opět jen potvrdila, co jsme psal. Neexistuje objektivní měřítko kvality zákona. Pokud, nejblíž by k němu mělo měřítko, určující stupeň zasahování zákona do života člověka s kriteriem "čím méně, tím lépe"