https://www.facebook.com/reel/1840264690283544
Tohle video jistě potěší místní idioty...
https://www.facebook.com/reel/1840264690283544
Tohle video jistě potěší místní idioty...
https://www.facebook.com/photo?fbid=10228353797464731&set=a.2347985273752
tak už nám pávek letí ))))

Ať letí třeba do prdele ( omlouvám se ) ,chová se jak diktátor, rudý nok, který si nestojí za svým přesvědčení, když jednou komunista, tak si za tím budu stát, kdyby čert na koze rajtoval, ale tenhle hňup, neví co by.. kam vítr, tam plášť, nechová se jako prezident stojící na straně svého národa, je jak prodejna děvka, nemůžu mít úctu k takovým individuim
Bývalý komunista je něco jako bývalý plavec, páč plavat ještě nikdo
nepřestal umět. A je jedno, zda je ten komunista, prezident, premiér, nebo
cokoliv jiného.
Ti dva rozdělují značnou část obyvatelstva na dvě stále více
nesnášenlivé skupiny, což já moc nechápu. Nechápu, proč by měl jeden
komunista být lepší než druhý a je jedno, který je pro koho tím prvním a
který tím posledním.
Je to tvůj názor. Já s ním nesouhlasím.
Protože ten, kdo tu rozeštvává společnost, je Petr Pavel. Pro stát
neudělal nic, jen ho vysává, za pilné pomoci DRAHÉ polovičky.
Premiér Babiš, pracuje pro lidi a celý svůj příjem dává na charitu.
Ano,oba dva byli spjatí z minulým režimem,ale jisté totalitní manýry a jak ohýbat ústavu dělá jen Pavel. Babiš měl jen kšeftíčky které nebyli křištálově čisté,ale ohýbání ústavy to dělá jen soudruh presidentčík
P.Pavel je mnohem větší pokrytec , který škodí sofistikovaně ,promyšleněji i škodlivěji.
Když chceme po druhých, aby dokázali měřit stejným metrem , musíme to umět i my sami.
už před parlamentními volbami v roce 2021 ukázal zkorumpovanej kolaborant
Rychetský, kdo je v ČR pánem a jak lehce lze ohýbat, dokonce i ústavní
zákony...!!! 
Současné rozhodnutí ústavního soudu o povinnosti vlády, vzít na Summit
NATO, kolaboranta, agenta Pávka, ten trend potvrdilo... a jasně ukázalo, jak
dopadnou příští parlamentní volby...!!! 
Pokud současná vláda bude i nadále tolerovat činnost a chování prezidenta
Koláře... a nedokáže se vypořádat s tím hradním spratkem, agentem
Pávkem, tak se může se svými pozicemi po příštích parlamentních
volbách rozloučit....!!!
Babišovi je to u (_|_) ten si
svoje politické ambice již splnil... ale ostatní vládní strany, to budou
mít po těch volbách velice těžké... protože ČR zanikde... stane se
součástí Evropských federálních států...!!! Jediná šance, jak se temu
vyhnout je, že se Rusko nasere a při obraně své svrchovanosti a územní
celistvosti, včas srovná EU se zemí... včetně přiblblé Ukradiny...!!!

Používáš zbytečně ,,silné,, výrazy .
A potom to celé, vyznívá jako katastrofální scénáře, které nám tu
vnucoval jamesdio.
A já bych to shrnula .... V ČR vládne blbá nálada a stojí to za hovno.

Nikoliv blbá nálada, v ČR vládnou dva staří komunisti, kteří
nepochopili, kde je jejich místo.
Agent jako agent, kolaborant jako kolaborant.
A tady celé, co přesně pan ministr řekl
https://www.facebook.com/reel/976273525239534
Názor Cyrila Svobody, k rozhodnutí ÚS.
A zde je názor presidenta Klause.
https://www.facebook.com/reel/1400245411943176
A zde názor presidenta Zemana.
https://www.facebook.com/reel/2656098181539711
I mě by zajímalo, co by se stalo, kdyby vláda odmítla předběžné
rozhodnutí ÚS.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1287857910096842&set=a.391091859773456
Zde je celé odůvodnění těch dvou soudců, kteří řekli NE.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1488333646659336&set=a.642764451216264
Tak tohle mě dostalo. Ale posuďte sami.
https://www.facebook.com/reel/849748281234928