Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203781

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
22.04.26 13:03:14 | #203781
Reakce na příspěvek #203773

Mě se ty nové uniformy líbí. Jednoduché a slušivé. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE:
22.04.26 17:24:41 | #203820 (1)

Že Ty budeš volit příště opět agenta Pávka... bude-li nosit v předvolební kampani novou, jednoduchou, slušivou uniformu...?!? *33767* Nebo si vzpomeneš na rčení: nahoře huj... vespod fuj...??? *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.04.26 21:06:43 | #203829 (2)

Wole ))) já ho nevolila ....i když je tááák krááááásnej *16950* *10642*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 11:59:39 | #203847 (3)

ANO prej taky nikdo nevolil... *4511* a hádej, kolik mělo nakonec hlasů...!?! *3419* Tobě se líbí 160 cm vysocí obři...??? *33767* To zřejmě, abys je mohla doma dirigovat... viď...??? *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 17:04:31 | #203864 (4)

Jo))) tys na to kápl! Trpajzlíky nemám ráda- ale...zas se dobře dají liskat po čuni )))

ale bacha....PP měří 182 cm. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 18:50:10 | #203881 (5)

*33027* chlapa třeba mlátit hned ráno... preventivně... von se do večera určitě nějakej důvod najde..!!! *33441*
Kde by agent Pávek tolik cm vzal...??? To možno měří na délku... a to spolu s politručkou...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 18:53:53 | #203882 (6)

)) má to v nějakém novém životopisu. *16950*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 18:58:22 | #203885 (7)

za pár let se bude zase vymlouvat, že to napsal, jako starej, nerozvážnej, zmatenej... *16920*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:02:31 | #203886 (8)

Viděl jsi to? Prej ho někdo šoupl do pytle na mrtvoly .... *7957*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:30:53 | #203901 (9)

Když tam Rakušan šoupl Putina to nevadilo ?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:38:50 | #203907 (10)

přesně tak... jsou to pokrytci... *33441*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:31:41 | #203902 (9)

viděl... šoupl... ale bohužel, jen jako...!!! *3419* Zajímavé, že se o to zajímá policie... zatímco, když to samé provedl ukrajinský ministr vnitra ČR, čivava Rakušan s Putinem, tak to bylo v pořádku...!!! *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:03:18 | #203887 (8)

Ten je mazanej všema mastma,vycvičený lhát jak se ze všeho vykroutit.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
23.04.26 19:34:03 | #203903 (9)

tož von, jako mluvčí, osobně asi ne... *4511* von umí jen jawohl... rozkaz... provedu... ale má svého mazaného prezidenta... Koláře...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:08:39 | #203890 (6)

Přesně tak. E. Macron měří 173 cm a Pavel jej nikterak nepřevyšoval. Řekla bych , že bude maximálně stejně vysoký jako já - 175 .
https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_img_QL_2/sQ8G6.jpeg



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:13:20 | #203893 (7)

Mám dojem, že jsme se tu už té jeho výšce dohadovali. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:36:20 | #203905 (8)

kdo ví... možno že se zmenila... *33441* agent Pávek roste... každým životopisem... *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.26 19:37:30 | #203906 (7)

Mluvčímu prezidenta Koláře, agentu Pávkovi, se nedá věřit ani pozdrav... *16899*