A jaké je vyjádření morálních autorit pana presidenta Pavka,
pana Vetchého a jak se k tomu staví Milion chvilek ? 
A jaké je vyjádření morálních autorit pana presidenta Pavka,
pana Vetchého a jak se k tomu staví Milion chvilek ? 
Prozatím třeskuté ticho. 😥
Takhle ale zareagovali v samotném Brně , což pouze potvrzuje sílu
politických neziskovek , či neprůhledných spolků jakým je i Meeting Brno -
r.2004 vyznamenaný Sudetoněmeckým sdružením .
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/sudetonemecky-sjezd-brno-meeting-brno-radni-brno-vystaviste-politika.A260407_121130_brno-zpravy_mos1
Jestli tohle česká vláda dovolí... pak Čechy a Česko, zachrání opět
už jen komunisté...!!! 
https://www.facebook.com/reel/962718400065375
lidi jsou proti- a dávají to najevo....ale o tom už naše nestranná média nepíší.
Kolik lidí Japončíkovi na tu demošku přišlo? A prodávala se levná
cibule? 
Je zajímavé , že hřímáš proti hypotetickému nebezpečí z Ruska , ale vůči pozvání potomků Henleinovců do ČR jsi přinejmenším lhostejný.
Ach jo --- nebezpečí z Ruska není hypotetické, a ti ´´potomci henlainovců´´ - to je co? Dle mě naskakování na přitroublou rétoriku raketových inženýrů z SPD
Rusko chce zpět celý sovětský prostor. NATO varuje: nejde jen o Ukrajinu
Před Ruskem nás chrání členství v NATO , ale před německým
neonacismem nikdo. 
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1785922542382063&set=pcb.1785922809048703
přišlo jich tam dost a bylo důležité, o čem se tam hovořilo.
A co si lidi myslí o těch kecech Toho komouše na hradě? Mrkni se do
komentářů.

Tak nevím, jestli píší, ale v televizi to bylo a nikdo tam nepopřel, že
se to někomu nelíbí. Taktéž tam řekli, že to naopak někteří vítají.
V Brně na radnici kolem toho bylo nějaké zasedání a výsledek naštěstí
jednoznačný, nikdo nebrání spolku potomků vyhnaných čechoslováků
německé národnosti, aby se na výstecu sešli.
V záběrech televize bylo i pár uřvaných fanatiků s tramsparenty, takže
cenzura jako za komančů zatím ještě není, byť ne vše se v médiích
říká. Nenávistní fanatici jsou pochopitelně jak u nás, tak v Německu a
taky všude jinde. Bylo by špatné, kdyby se svět řídil a choval podle
nich.
Je dobře, že se to koná právě v Brně, neb pochod smrti z Brna do
Pohořelic je ostudnou kapitolou našich dějin.
My, myslím všechny poválečné generace, jsme Němce nevyhnali a ani stejně
staří Němci nám nic zlého neudělali. Nevidím důvod proč se nesejít a
konečně vyvracet ty lži a mýty o tom, jak jsou Sudeťáci zlí a my hodní,
nebo taky naopak. Jsou jen lidi, nic víc, nic méně.
Sudetoněmecké krajanské sdružení (SdL), zastupuje zájmy Němců
odsunutých po druhé světové válce z Československa a jejich potomků.
Sudetoněmecké krajanské sdružení ze svých stanov vypustilo zmínku o
usilování o vrácení majetku, který byl sudetským Němcům při
poválečném odsunu z Československa zkonfiskován.( proč až v roce
2016)
Sudetoněmecké krajanské sdružení vypustilo ze svých stanov snahu o
navrácení majetku po druhé světové válce během víkendového zasedání
Spolkového shromáždění SL v Mnichově 28. února 2016.ALE:
Ani změna stanov hlavního reprezentanta vysídlenců z českých zemí však
neznamená, že jednotlivci se nemohou svých práv domáhat u příslušných
soudů.
Z Československa byly po druhé světové válce odsunuty asi tři miliony Němců. Sudetští Němci proces označují za vyhnání. Podle česko-německé komise historiků tehdy přišlo o život patnáct až třicet tisíc lidí. Za předešlé více než šestileté nacistické nadvlády zahynulo kolem 320 až 350 tisíc obyvatel někdejšího Československa.!
Vše, co píšeš, je pravda.
Označovat tzv. odsun za vyhnání je podle logické a mělo by se tomu tak
říkat, protože ti lidé byli vyhnáni ze svých domovů. Kdyby tě někdo
násilím vyhnal z domova, který budovalo několik generací tvých předků, a
taky všechno ti ukradli, asi bys tomu neříkala jen odsun, jako soudruh
Beneš. Vyhnání proběhlo bez jakýchkoliv rozdílů, tedy zda to byli v
letech nacistické okupace udavači a náckové, ale vyhnáni byli také
nevinní straci, ženy, děti, sedláci, podnikatelé a řemeslníci, kteří
nikdy nikomu neublížili, bylo jen zanedbatelné množství výjimek a ti
stejně odešli po nástupu zločineckých praktik komunistů po únoru. Tedy
naprosto stejný princip třídění lidí podle rasy, jak to praktikovali
nacisté.
Nevidím ani problém s tím, že se jednotlivci mohou domáhat svých práv, to
je přece normální.
Já osobně bych dokonce neměl ani problém s vracením zkonfiskovaných
majetků, ale zde chápu, že to by u nás narazilo na velký odpor, zejména ze
strany potomků vychcaných zlatokopů, kteří přitáhli do vystěhovaného
pohraničí. Takže to bych určitě nedoporučoval, protože by to mělo
patrně za následek obrovský nárůst nenávisti, násilí, nových křivd a
zlodějin a novou vlnu migrace v rámci státu, prostě je to absolutně
nepředstavitelné. Současní národnostně dokonale čeští obyvatelé
Sudet nenesou žádnou vinu za chování
svých předků a stejně tak současní Němci, včetně členů Landsmašaftu,
nenesou vinu za smrt třista padesáti tisíc obyvatel Československa v době
II. světové války. Já ani ty taky nemůžeme za to, že Žižka vraždil a
vypaloval česká města.
II. světová válka sama o sobě a také realizace Benešova vyháněcího
dekretu hned po ní, způsobily obrovské šrámy na tváři naší země a
zrovna v oblasti Sudet se ty rány dodnes nezahojily. Stále je to problémová
oblast s vysokým podílem nezaměstnanosti a kriminality, ale snad se to za
pár generací zase srovná a bude to tam fugovat jako za kvetoucí První
republiky, kdy tam žily po mnoho generací lidé, kteří ke své domovině
měli jiný vztah, než přivandrovalci ze všech koutů, kteří dodnes
nedokázali vytvořit funkční společnost. Nemají tradice, folklor, lidové
zvyky, prostě nemají nic, co vytváří hodnotnou společnost.
Zakazovat nějaká setkání považuji za projevy nesnášenlivosti, které jen
udržují hnisající rány a brání jejich zahojení.