Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204277

Zobrazit vše


| Předmět:
02.05.26 18:14:08 | #204277

Pavel má nového spolupracovníka

https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/dom%C3%A1c%C3%AD/pavel-m%C3%A1-nov%C3%A9ho-spolupracovn%C3%ADka-p%C5%AFsobil-v-%C4%8Dern%C3%ADnsk%C3%A9m-pal%C3%A1ci/ar-AA22eKtX?ocid=msedgntp&pc=HCTS&cvid=69f61ac115544a67a15739d

Hrad zároveň rovnou objasnil, co bude nový zaměstnanec dělat pro prezidenta Petra Pavla a jeho spolupracovníky. "Bude součástí týmu, který má na starosti tvorbu mediálních podkladů, kontakt s novináři a přípravu mediálních příležitostí při cestách prezidenta republiky," zmínila KPR.

a tady je hezky vidět- že bez masívní pomoci a různých ,,nápověd,, se Pávek prostě neobejde. *4511*



| Předmět: RE:
03.05.26 11:00:00 | #204294 (1)

Potřebuje mít "nabito" na vládu. Očekávám, že kompetenční žalobou přizve i jím najmenovaný ÚS .



| Předmět: RE: RE:
03.05.26 11:55:43 | #204297 (2)

Nemyslím si, že by mu to nějak zvlášť pomohlo. Už se předvedl dokonale.... *3422*