Z tohoto odkazu každý pochopí, proč je pan Macinka opozicí tak
nenáviděný.
https://www.facebook.com/photo?fbid=122263046150083279&set=a.122111537468083279
Z tohoto odkazu každý pochopí, proč je pan Macinka opozicí tak
nenáviděný.
https://www.facebook.com/photo?fbid=122263046150083279&set=a.122111537468083279
No, nevím, jestli opozice Macinku zrovna nenávidí ...
Ale připojuju se k dotazu Lukáše Valenty:
Pitrýsku Petr Macinka, mohl bys prosím tě občanům představit svůj
životní příběh, na základě kterého si můžeš dovolit rozdělovat lidi
na méněcenné a vícecenné a úspěšné a neúspěšné?
Když se podívám do tvého životopisu, tak tam vidím absolvování
nepříliš prestižní vysoké školy, potom tam máš provoz kolotoče
následovaný povoláním hlásné trouby starého Klause, přípravu kávy a
občerstvení v jeho zbytečném Institutu pro šíření ruské propagandy a
vlivu a péči o archiv jeho kradených psacích potřeb. Následně jsi
zorganizoval recesistickou motoristickou stranu, vyžebral jsi prachy z
pochybných zdrojů a vlezl jsi do koalice s největším zlodějem od
devadesátek (toto se líbí Václavu Klausovi). Dokonce ani do té Sněmovny
ses nedostal vlastním přičiněním, ale musel jsi do médií nasadit svého
hranatého kamaráda, aby ti nasbíral nějaké voliče, protože sám jsi
taková nezajímavá, nudná a oslizlá krysa, která musí urážet ostatní,
aby si jí někdo všiml.
To je vlastně všechno, co jsi dokázal za 50 let a mám za to, že jsem nic
nevynechal.
Proto by mě docela zajímalo, kde bereš tu odvahu hodnotit druhé, když tvůj
život je jedno vakuum. Díky za odpověď, draku.