Vždyt už je trapný s tou svojí umanutostí..si hraje na krále..vůbec neví která bije.
Ono je těch umanutých trapáků víc.
Současné vedení státu je jednou velkou ostudou této země, ale co jsme si
zvolili, to máme.
Umanutý soudruh prezident válčí s umanutým soudruhem premiérem a tuto
bitvu, která nemůže mít vítěze, nýbrž jen poražené, neustále
rozdmýchávají ubožáci na bubertální úrovni, které si jakožto vši do
svého kožichu dobrovolně nasadil soudruh premiér, aby vůbec mohl vykonávat
ono řízení státu jako firmy. Zapomněl dodat vlastní firmy, která ke své
činnosti nepotřebuje krále.
K poblití, taková státní reprezentace.
K poblití je chování presidenta. Zde pan Turek přesně popisuje, jak je
to v realitě. A malá připomínka, každý podnikatel mající firmu se
snaží o to, aby prosperovala.
https://www.facebook.com/reel/1887954501879057
Díky!
Pobavil jsem se. Samozřejmě na ksichbůkový odkaz jsem neklil, to nebylo
zapotřebí.
Prý pan Turek 
Tak to jo, tento hochštapler je určitě obrovskou morální autoritou.
Lempl, který nedělal nic v Bruselu a teď se úplně stejně fláká ve
sněmovně.
Nechodí do práce, nehlasuje, neřeční, prostě se fláká.
Automobilový závodník, který aby vyhrál, vytvořil si sám sobě vlastní
kategorii.
Také byl ve vedení firmy prodávající "zázračné" přístroje na
léčení, prostě normální šmejdfirma podvádějící hloupé lidi.
Každý podnikatel nechť se snaží o prosperitu firmy, to je samozřejmě v
naprostém pořádku. Ovšem stát není firma, stát funguje jinak a není
vhodné, aby si stát řídil jeden z největších podnikatelů tak, jak to
vyhovoje jeho obrovské firmě.
Ano, pan Turek to dokonale vystihl. Stejně tak dokonale vystihl pan Rajchl
situaci kolem ČT.
https://www.facebook.com/reel/1749959576415470
Za další, stát sice není firma, ale také jemu jde o prosperitu státu,
takže je dobře, když se vedení ujme člověk, který tomu rozumí a který
ty prosperující firmy založil. Ať se to tobě nebo někomu jinému líbit
nemusí, pan Babiš tu vládl po dvě volební období, a byl jediným
premiérem, který dokázal naše dluhy ponižovat až do doby, kdy nastal
covid. Tak už z toho je vidět, že si počínal dobře. Proč si myslíš, že
dostal tolik preferenčních hlasů a lidé si přáli jeho návrat? A co do
toho vůbec zaplétáš "jeho" firmu?
Já? Já nic nezaplétám, Bureš neustále řeší své střety zájmů a
dotační kauzy, taky se schová se za imunitu aby nemusel k soudům.
Dokud byl ministrem financí u socana Sobotky, tak držel státní finance ve
velmi solidním stavu.
Jakmile začal vládnout sám, okamžitě roztočil kolotoč dluhů a dnes,
aniž by byl nějaký covid, v tom vesele pokračuje.
Proč dostal preferenční hlasy? No to je přece jasné, nemá proti sobě
nikoho, kdo by za něco stál. Současná opozice, tedy bývalá vládní
koalice stojí za ho..., jejich vláda selhala a nesplnila mnoho toho, co
naslibovala. Bureš, aby mohl alespoň část svých slibů splnit, musí
rekordně zadlužit stát. Nikdo jiný, natož schopný, slušný a poctivý
nemá zájem u nás dělat politiku, tak ji dělají ti, co to neumí, tedy
třeba Babiš, nebo Fiala.
Co se covidu týče, tak ten Babišova vláda řešila špatně, jenže férově
přiznávám, že v té době nikdo nevěděl, jak to vlastně dělat dobře, to
se ukázalo až dávno po skončení této anabáze, jinými slovy, po válce je
každý generál. Takže to Babišovi nikdy vyčítat nebudu a nemám mu to za
zlé, podobně chybovala spousta jiných vlád po celé Evropě i světě.
Bohužel ovšem tato špatná a nešťastná rozhazovačná politika roztočila
inflační spirálu nebývale víc, než v okolních zemích a trvalo značně
dlouho, než se to zase srovnalo na současnou přijatelnou úroveň.
A pro jistotu opět připomenu, že na fejsbůkový hovadiny neklikám.