Vždyt už je trapný s tou svojí umanutostí..si hraje na krále..vůbec neví která bije.
Ono je těch umanutých trapáků víc.
Současné vedení státu je jednou velkou ostudou této země, ale co jsme si
zvolili, to máme.
Umanutý soudruh prezident válčí s umanutým soudruhem premiérem a tuto
bitvu, která nemůže mít vítěze, nýbrž jen poražené, neustále
rozdmýchávají ubožáci na bubertální úrovni, které si jakožto vši do
svého kožichu dobrovolně nasadil soudruh premiér, aby vůbec mohl vykonávat
ono řízení státu jako firmy. Zapomněl dodat vlastní firmy, která ke své
činnosti nepotřebuje krále.
K poblití, taková státní reprezentace.
K poblití je chování presidenta. Zde pan Turek přesně popisuje, jak je
to v realitě. A malá připomínka, každý podnikatel mající firmu se
snaží o to, aby prosperovala.
https://www.facebook.com/reel/1887954501879057
Díky!
Pobavil jsem se. Samozřejmě na ksichbůkový odkaz jsem neklil, to nebylo
zapotřebí.
Prý pan Turek 
Tak to jo, tento hochštapler je určitě obrovskou morální autoritou.
Lempl, který nedělal nic v Bruselu a teď se úplně stejně fláká ve
sněmovně.
Nechodí do práce, nehlasuje, neřeční, prostě se fláká.
Automobilový závodník, který aby vyhrál, vytvořil si sám sobě vlastní
kategorii.
Také byl ve vedení firmy prodávající "zázračné" přístroje na
léčení, prostě normální šmejdfirma podvádějící hloupé lidi.
Každý podnikatel nechť se snaží o prosperitu firmy, to je samozřejmě v
naprostém pořádku. Ovšem stát není firma, stát funguje jinak a není
vhodné, aby si stát řídil jeden z největších podnikatelů tak, jak to
vyhovoje jeho obrovské firmě.