Děkuji Slovákům, že se probudili a bojují za demokracii a za právní
stát proti ruskému zlu...Že bojují nejen za sebe, ale i za nás...To samé
se může odehrávat i u nás po vítězství StBáka, polistopadového zloděje
a Ficova kámoše Bureše po příštích volbách...! 


, tak ať ti nezvlhnou patrony
...že bys byl Slovák?.. tomu nevěřím,
ale debil jsi, to je fakt 