Takoví Poláci taky pomáhají Ukrajině. Ale nikdy ne tak,aby tou pomocí ohrožovali vlastní lidi. Protože Polsko má ve vedení politiky,kterým jde hlavně o vlastní lidi. My máme ve vedení státu gaunery a hajzly kterým jde hlavně o pochvalu z Bruselu. Všechny ty léky které mají v ČR výpadek,v Polsku jsou. Polská vláda totiž pošle Ukrajině tlik aby to neohrožovalo vlastní lidi. Česká vláda napak pošle na Ukrajinu klidně skoro všechno. Rozdíl mezi politikem a gaunerem.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

