Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodna diskuse bez cenzury

Informace

Název: Svobodna diskuse bez cenzury
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: Lorak
Správci: Lorak , KamilaLiska
Založeno: 31.10.2021 19:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 505188x
Příspěvků:
18475

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: Svobodna diskuse bez cenzury - Mluvte svobodne o vsem o cem chcete. Myslete pritom na to, ze vas projev je zaroven i vasi vizitkou a tak jedinou cenzurou, at je vase vlastni sebereflexe. Vulgarni napadani jinych diskuteru neni povoleno a bude v souladu s pravidly chatujme mazano.
Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které mohou obsahovat vulgarismy.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení
| Předmět: Podle šarlatánů z ČNB měla být
11.04.22 16:21:29 | #934

Podle šarlatánů z ČNB měla být

?t=3| Předmět: Vojenské základny USA a Ruska ve světě
11.04.22 15:42:45 | #932

Vojenské základny USA a Ruska ve světě: Skóre je dnes 750:21.| Předmět: 1.000 anni di storia d'Europa in 3…
11.04.22 14:21:05 | #931

28. březen v 17:00 ·
1.000 anni di storia d'Europa in 3 minuti

https://fb.watch/cjRBEWm1Js/| Předmět: Útok v Krametorsku byl zjevně dílem…
11.04.22 14:12:53 | #930

Útok v Krametorsku byl zjevně dílem ukrajinské armády.

https://fb.watch/cjR6vFSyai/| Předmět: Prekvapujúci pohľad americkej novinárky…
11.04.22 13:57:18 | #929

Prekvapujúci pohľad americkej novinárky na situáciu na Ukrajine. Financuje USA prápor AZOV? Je Ukrajina centrom prania špinavých peňazí?

https://fb.watch/cjQdOXAkDG/| Předmět: denece-knokautoval-zelenskeho-musi-se…
11.04.22 13:15:20 | #928

pojené státy a kyjevský režim jsou hlavními strůjci ukrajinské krize. Washington manipuluje Zelenského a nutí ho jednat v neprospěch jeho vlastní země a jejího lidu.

V rozhovoru pro CNews to uvedl Eric Dénésé. Ředitele a zakladatel Francouzského centra pro zpravodajská studia (CF2R).

CNews:

Jako specialista v oblasti konfliktů mohl byste nám říci o zdroji nebo zdrojích konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou?

Eric Dénécé:

Myslím, že je velmi důležité vysvětlit, co se děje, protože dnešní narativ se vede manichejským způsobem a o konfliktu dostáváme velmi neúplné informace. A ještě nebezpečnější je, že dva hlavní podněcovatelé – ukrajinský režim a Spojené státy – se oprošťují od odpovědnosti, opravdu vysoké odpovědnosti.

Protože ten konflikt, ke kterému nemělo nikdy dojít, začal v roce 2014, kdy došlo k státnímu převratu, který podporoval Západ, kdy byl Janukovyč nezákonně svržen. Právě to přimělo Rusko k rozhodnému jednání, což jeho akce absolutně neospravedlňuje, ale dnes jsou fakta prezentována tak, že by si člověk mohl myslet, že za všechno může Putin.

Ve skutečnosti nesou odpovědnost USA za to, že dotlačily ukrajinský režim k provokaci Ruska a ukrajinský režim nese odpovědnost za to, že nalákal Putina do této pasti, aby ho zdiskreditoval.

  • Ale Rusko navzdory všemu ukázalo své expanzivní aspirace vůči Gruzii a v případě Krymu také nebylo „bílé a načechrané“.
  • Ano, ale v roce 2006 se stalo něco velmi důležitého. Tehdy NATO začalo vydávat první prohlášení o tom, že chce ve svých řadách vidět Ukrajinu a Gruzii. V roce 2007 Putin pronesl v Mnichově projev, ve kterém poznamenal, že to představuje přímou hrozbu pro Rusko a že na to nemůže nereagovat.

A předvedl to v roce 2008 provedením operace v Gruzii a poté následovaly události jedna za druhou. NATO, aniž by čemukoli rozumělo, dál tlačilo Ukrajinu, aby se připojila k organizaci, protože ještě před zahájením speciální operace bylo zřejmé, že ukrajinská armáda byla vyzbrojena a vycvičena Američany, Kanaďany a Brity. Vše bylo učiněno s cílem donutit Rusko reagovat.

  • Chcete ospravedlnit kroky Ruska proti Ukrajině?
  • Samozřejmě, že ne – tím, kdo dnes nejvíce trpí, je ukrajinský lid. A v tomto smyslu nese odpovědnost Rusko, protože zahájilo speciální operaci. Ale nesmíme zapomínat, že od roku 2014 ukrajinský režim pošlapává lidská práva na Donbasu, což je zdokumentováno, a že my, západní země, jsme nad tím systematicky zavíraly oči, nevyvíjely tlak na militantní ukrajinskou vládu, která měla dodržovat Minské dohody, které podepsala. To znamená, že nám předkládají pouze polovinu faktů a druhou polovinu skrývají.
  • Když říkáte „my“, myslíte politiky, média?

„My“ – to jsou západní země, především Spojené státy americké, stejně jako NATO a Evropa v jejich čele. Bohužel jsme se všichni stali služebníky Američanů a nakonec se v této krizi evropská obrana nijak neprojevila.

Dnes Američané zůstávají nenápadní, s výjimkou několika Bidenových prohlášení v posledních dnech a tvrdých prohlášení Blinkena, Millera a Austina, učiněná před 24. únorem.

Ale jakmile jen konflikt začal, Američané nechali Evropany, aby jednali sami, pravda dnes jim poskytují nevelkou pomoc.

Nyní je jejich cílem dosáhnout dlouhodobého oddělení Evropy od Ruska. Zde jsou úspěšní. Možná je to dočasné vítězství, které je extrémně nebezpečné.

https://www.pokec24.cz/politika/eric-denece-knokautoval-zelenskeho-musi-se-omluvit-za-to-ze-zpusobil-konflikt-cnews-francie/?fbclid=IwAR3M1KU8ZCqds8OnN0p_yRCBDXMUIEQOX3E56p6RHOrMG9vrBui5XUjJVEY&attempt=3| Předmět: zabavene-jachty-oligarchu-polykaji…
11.04.22 08:37:51 | #927

Benjamin Maltby, odborník na jachtařské právo, řekl serveru Business Insider, že provozní náklady na loď Andreje Melničenka, která se nachází v italském Terstu a jejíž kupní cena údajně činí 600 milionů dolarů (13,5 mld. korun), lze podle něj očekávat 115 milionů dolarů (2,6 mld. korun). Každý rok. Obrovské částky pocházejí z nákladů na zaměstnance, opravy, pohonné hmoty, pojištění, daně a horentní poplatky za kotviště.

Kdo to zaplatí?
Pokud by se však majitel kvůli sankcím nemohl nebo nechtěl o plavidlo starat, musel by to udělat někdo jiný. Kupříkladu britské právo stanovuje dokonce povinnost péče, protože úřad se zabavením stává zástavním věřitelem a musí zachovat hodnotu. Není však zřejmě vůbec jasné, kdo nakonec účet zaplatí. Jak uvádí list The Washington Post, provozovatelé přístavu La Ciotat, kde před několika týdny zakotvila loď Amore Vero, pilně vypisují faktury. Loď údajně patří Igoru Sečinovi, ten to však popírá. Francouzská vláda také nic neplatí.

„Pokračujeme ve vystavování faktur,“ řekla Alice Boisseauová, v loděnicích La Ciotat odpovědná za komunikaci. Na otázku, kdo účet zaplatí, odpověděla: „To nevíme.“

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/zabavene-jachty-oligarchu-polykaji-miliardy-kdo-to-bude-platit-40393459#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=iUTKHIYMEKb-202204110630&dop_id=40393459&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz| Předmět: Příběh Ukrajince z území hraničících s…
11.04.22 06:05:12 | #925

~ "Příběh Ukrajince z území hraničících s Luhanskou lidovou republikou.
Jeho pravda událostí se neshoduje s verzí Kyjeva a západní propagandistické mašinérie. Tento pohled neodráží a nebude odrážet národní média v Bulharsku, která zjevně pracují ve prospěch kyjevského nacistického režimu podporovaného USA, EU a NATO.
Dívejte se až do konce. "
Zdroj: Leonid Georgiev

https://www.facebook.com/groups/257614811404423| Předmět: Какво означава лозунгът "СЛАВА УКРАИНИ"
11.04.22 05:45:39 | #924

Co znamená slogan "SLÁVA UKRAJINĚ" - "Sláva Ukrajině" a odpověď - "SLÁVA HRDINŮM"?
„Sláva hrdinům“ použili ukrajinští nacionalisté Stepana Bandery, aby se identifikovali.
🌹Jejich symbolem je „trojzubec“, který je embosován jako národní erb moderní Ukrajiny. Z sloganu se stává národní logo.
🌹Bandera byla resuscitována pro největšího ukrajinského hrdinu, „Ikona euromaidanu“, a na jeho počest se každoročně 01.01 koná národní pochod u příležitosti jeho narozenin.
🌹 Ve skutečnosti je Štěpán Bandera fanatický nacionalista a agent gestapa, který svou krutostí a sadismem dokázal otřást i samotného Hitlera.
🌹 Banner byl inspirován myšlenkami etnických čistek Galicie Poláků, Rusů a Židů.
🌹A byl na cestě k jejich realizaci prostřednictvím masového masového zabíjení mírumilovného obyvatelstva polského, ruského a židovského původu.
🌹Organizuje a podílí se na atentátech, politických vraždách a útocích.
🌹 Mezi "ochranné známky" Bandery a jeho legie patří t. slunce:
🌹 "Galiciánský věnec" - ovázaný ostnatým drátem kolem kmenu stromu zdeformované mrtvoly. Podle Bandery to "nejlepší" vzniklo od miminek a dětí.
🌹"Tetování trojzubec" s nožem na obětech.
🌹Stříhání mužských genitálií a prsou žen s srpkem.
🌹 Lvovský masakr od roku 1941. je Banderův „nejpozoruhodnější profesionální úspěch“. Banderovští ("Nachtigal" OSN) honí, znásilňují a zabíjí Rusy, Židy a polské ženy na ulicích Lvova a muži je věší na balkónech. Na fasádách a ulicích zanechávají přes 4000 mrtvol.
🌹 Volyňský masakr z roku 1943, kdy ukrajinští nacionalisté Bandery zaútočili na více než 100 polských vesnic a provedli „očistu“ Poláků, které Xitler doufal, že předají Volyňskou Bylo zabito 50 - 100 tisíc. Poláci. Akce je definována jako jedna z nejnásilnějších v historii WWW.
Fotky zvěrstev z vysvětlujících důvodů vkládat nebudu, na netu je toho dost pro zvědavce.
🌹 Takže, milí krajané, pokaždé, když křičíte „SLÁVA UKRAJINĚ“ a „SLÁVA HRDINŮM“, vzdáváte hold jednomu fanatickému vyvrhelovi a vysmíváte se památce jeho tisícům nevinných obětí.
Simeon Vlahov
Více informací o národním hrdinovi Ukrajiny:
https://solidbul.eu/%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B

Какво означава лозунгът "СЛАВА УКРАИНИ" - "Слава на Украйна" и отговорът - "ГЕРОЯМ СЛАВА" ?
" Слава на героите" е бил използван от украинските нациoналисти на Степан Бандера, за да се разпознават помежду си.

Лвовското клaне от 1941г. е "най - забележителния професионален успех" на Бандера. Бандеровците(­"Нaхтигал" ОУН) преследват, изнaсилват и избивaт рускини, eврейки и пoлякини по улиците на Лвов, а мъжете ги бeсят по балконите. Оставят над 4000 трупa по фасади и улици.
🌹 Волинското клaне от 1943г, когато укрaнските нaционалисти на Бандера нападат над 100 полски села и провеждат "прочистване" на пoляците, с което се надяват Xитлер да даде Волинския район на бъдещата украинска държава. Избити са между 50 - 100 хил. поляци. Деянието е определено като едно от най-жестоките в историята на ВСВ.

https://www.facebook.com/groups/257614811404423/permalink/1339098233256070/| Předmět: kreml-se-pustil-do-dalsi-evropske-zeme…
11.04.22 04:20:37 | #923

kreml-se-pustil-do-dalsi-evropske-zeme-je-tam-neonacisticky-rezim

Moskvu rozčílilo rozhodnutí lotyšského parlamentu udělat z 9. května den připomínky obětí ruské agrese. Na stejný den totiž připadá pro Rusy jeden z nejvýznamnějších státních svátků, připomínka kapitulace nacistického Německa. Na veřejných budovách budou vlát lotyšské vlajky s černou stužkou a na některých, například na rižském hradě či budově parlamentu, pak společně lotyšská a ukrajinská vlajka.

Do Lotyšů se za to pustila mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová. Označila to za "pokus zesměšňovat rusky mluvící obyvatele Lotyšska, kteří oslavují vzpomínku na utrpení hrdinů bojujících proti fašismu," uvedl list Daily Mail.

A Zacharovová Lotyše nešetřila. "Toto rouhačské rozhodnutí lotyšských poslanců silně odsuzují všichni citliví lidé nejen v Rusku, ale na celém světě. Ale zároveň takovýto zákon není překvapivý, vzhledem k tomu, že vládnoucí režim v Lotyšsku je dlouhodobě známý svými neonacistickými preferencemi a pokusy zahladit zločiny spáchané podporovateli nacistického Německa," uvedla.

Související obsah
Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/459005-kreml-se-pustil-do-dalsi-evropske-zeme-je-tam-neonacisticky-rezim?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&campaignsrc=tn_clipboard#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=leg0&dop_req_id=WhAES0hUubC-202204102255&dop_id=16081321| Předmět: RE: kreml-se-pustil-do-dalsi-evropske…
11.04.22 08:28:34 | #926 (1)

Tak Litevci a Lotyši byli na začátku 2.svetove války prodlouženou rukou Hitlera.Je to nevděčná sebranka kam vítr tam plášť.


 #923 

| Předmět: RE: RE: kreml-se-pustil-do-dalsi…
11.04.22 16:21:03 | #933 (2)

To víš, Litva byla kdysi velmocí - spolu s Polskem.


 #926