Rozcestník >> Věda a technika >> COVID-19

Předmět diskuze: COVID-19 - UPOZORNĚNÍ DISKUTUJÍCÍM: Kovid je téma, kde může být nesnadné získat dobré informace. Proto upozorňujeme například na weby, které se tváří, že dezinformace vyvrací, ačkoli je šíří (např. manipulátoři.cz), nebo třeba na manipulativní informace státních médií (Česká televize, Český rozhlas), které musí být v každém režimu poplatné vládní moci. Proto studujete-li články propagačních či dezinformačních médií, ptejte se stále sami sebe: Proč říkají právě toto? Kdo má prospěch z této zprávy? Jak by mohl znít názor druhé strany? Protože fórum není názorově cenzurováno a může materiály neseriózních médií obsahovat, mějte prosím na paměti toto upozornění:

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6397

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Je na čase antivaxery nakopat do…
25.10.21 20:43:38 | #6398 (1)

Prosím vás, toto je apel na všechny, kdo na sociálních sítích a v internetových fórech žlučovitě debatují o tom, že očkování je podfuk. Že na covid nikdo neumírá. Že vakcíny zabíjejí. A že nikomu, kdo si každé druhé úterý přesně 82 vteřin po půlnoci polije nehet malíčku levé nohy Vincentkou, nic nehrozí.

Nuže, anonymní antivaxeři, přečtěte si, slušně žádám, třeba v téhle reportáži Seznam Zpráv slova sestřičky, jež přemítá nad tím, proč v „její“ nemocnici skončila celá nenaočkovaná rodina. Matka zemřela, otec bojuje o život a dcera (snad) vyvázla taktak. Příšerná tragédie. „Říkám si: Proč se neočkovali? Měli možnost, tolik se o nemoci mluví. Nemuselo to takto skončit,“ přemýšlí zdravotní sestra Lucie Bezdíčková.

Její kolega, primář Marek Proksa, se svěřil se svou frustrující zkušeností. „Když leží u nás, je už na vakcínu samozřejmě pozdě. Myslím si o tom svoje. Ale už jsem zažil, že se mě pacient tady zeptal, jestli se ještě může naočkovat. Jen jsem řekl, že teď už ne. Člověk si v tu chvíli samozřejmě říká, že to takto nemuselo dopadnout.“


 #6397 

| Předmět: RE: Je na čase antivaxery nakopat do…
25.10.21 20:44:32 | #6399 (1)

A teď se, diskutéři, zvedněte od svých notebooků a telefonů. Odhoďte nicky a masky. Zajeďte do Vsetína nebo do Olomouce. Vykřičte paní Bezdíčkové, panu Proksovi nebo panu Přibylovi do obličeje, podobně jako když na internet píšete se zapnutým Caps Lockem, že lžou. Že si vymýšlejí. Podvádějí. Že jsou tupé ovce. A že to všechno dělají v žoldu farmaceutických firem.

Už někdo startuje? Aha, nikdo.


 #6397 

| Předmět: RE: Je na čase antivaxery nakopat do…
25.10.21 20:46:53 | #6400 (1)

Povězme si nyní, proč je počínání antivaxerů zavrženíhodné. Je to prosté. Systematickým lhaním znepokojují a znejišťují jinak rozumné lidi, kteří z různých důvodů váhají, zda se nechat proti covidu očkovat, a ochránit tak do značné míry sebe i okolí. Nakonec tak vinou antivaxerů třeba neučiní. Vyčerpávající zápas s koronavirem pak celá společnost zas a znovu prohrává.

Nechme nyní promluvit několik autorit. Například doktor Milan Kubek, prezident České lékařské komory, ač se ohání pojmem „slušní lidé“, na který jsem alergický, to na CNN Prima News řekl přesně: „Je to etický problém, protože je tu většina slušných lidí, kteří jsou oběťmi nezodpovědnosti lidí, kteří očkování odmítají. Podporuji proto opatření, která zvyšují tlak k očkování, aby přestali být černými pasažéry. Nemůžeme dojít do dalšího lockdownu.“

V pátečním Deníku N vyšel velký rozhovor s profesorem Hansem-Georgem Kräusslichem, jedním z autorů německé protiepidemické strategie. Kromě jiného o očkování říká: „Pokud jde o skepsi (…), její kořeny jsou ve všech rozvinutých zemích společné. Lidé v nich už nemají žádnou zkušenost s infekčními nemocemi, proti nimž je očkování chrání, takže jsou k němu všeobecně skeptičtější než generace, která ještě viděla jeho přínosy na vlastní oči. Dětská obrna byla už vymýcena celosvětově, přičemž v Evropě k tomu došlo před třiceti lety. Totéž platí pro neštovice, pro případy neplodnosti způsobené proděláním příušnic a tak dále. Vzpomínky se vytrácejí.“


 #6397 

| Předmět: RE: Je na čase antivaxery nakopat do…
25.10.21 20:47:40 | #6401 (1)

Této skepse v našich podmínkách využívají lidé typu Daniela Landy, kteří se teď chystají distribuovat svůj nový „manuál, jak se bránit a nezákonná opatření bojkotovat, a návod, jak přistupovat ke kontrolám, kterými vyhrožuje Svrčinová“.

Uff. Pojďme raději zpět k německému profesoru Kräusslichovi a jeho slovům v Deníku N. „Existují skupiny popíračů, antivaxerů. A ti mají vliv. Říci jednoduchými slovy, jak špatné a nebezpečné vakcíny jsou, je mnohem snazší než přesvědčit někoho o opaku. Podezíravost je součástí lidské povahy, s tím se nedá nic dělat. Myslím si, že diskutovat s přesvědčenými popírači nemá smysl. Neexistuje způsob, jak je přesvědčit. Zažil jsem řadu diskusí s popírači AIDS a k ničemu to nebylo. Myslím si, že je správnější je prostě ignorovat – a namísto toho se soustředit na lidi, kteří mají vliv a autoritu.“


 #6397 

| Předmět: RE: Je na čase antivaxery nakopat do…
25.10.21 20:53:48 | #6407 (1)

Kde vy berete onu podlost a drzost nám doporučovat co by jsme my měli dělat. Vy si nevyřvete vaši touhu nás připravit o svobodu. I kdyby jsme pro vás byli těmi bezcennými jak se nám to systematicky snažíte vy zasvěcení vakcínou vsugerovat, vaše vyhrůžky s námi nic nedělají. MY VÁS SEREME!



| Předmět: RE: RE: Je na čase antivaxery nakopat…
25.10.21 20:56:46 | #6408 (2)

aLE JO - KLIDNĚ NA NÁS SERTE!

Ale zalezte si někam pod zem a nešiřte nesmysly!

VRAHOVÉ!!


 #6407 

| Předmět: RE: RE: Je na čase antivaxery nakopat…
25.10.21 20:58:37 | #6409 (2)

A kdo mi k tomu dává právo?

Inu, moje kamarádka, která naslouchala hajzlů, jako jste vy

DOSTALA COVID, S CELOU RODINOU

A - ZEMŘELA!

Její manžel a zbytek rodiny leží ve Vsetíně na ARO v těžkém stavu!

to mi dává právo nakopat vás do prdelí


 #6407 

| Předmět: RE: RE: Je na čase antivaxery nakopat…
25.10.21 20:59:54 | #6410 (2)

VRAHU!

VRAHU MÉ KAMARÁDKY!

VRAHUZ

VRAHU

VRAHU


 #6407 

| Předmět: RE: RE: RE: Je na čase antivaxery…
25.10.21 21:06:06 | #6411 (3)

Vrahy bych nazval výrobce toho sajrajtu ! Tak opatrně s tím obviněním . *3589* *33856*


 #6410 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Je na čase antivaxery…
25.10.21 21:07:29 | #6412 (4)

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rodina-se-nenechala-ockovat-vsichni-skoncili-v-nemocnici-matka-zemrela-178505

Tak pojď!

Přijeď sem - a - řekni to zbytku té rodiny!!

Nepřijedeš, že??

Na to nemáš koule!!

Zbabělče!


 #6411 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Je na čase antivaxery…
25.10.21 21:14:03 | #6413 (4)

Moje rodina je naočkovaná a nikomu nic není!

Naopak!

Prvá ze všech byla naočkovaná maminka, té je 84 let.

Bydlí v domě s mou mladší sestrou (48), jejím synem a snachou (oba 25 let).

Na počátku léta měli všichni covid.

Maminka také.

Zatímco sestra a mladí manželé byli po tři dny téměř neschopni pohybu, moje maminka se o ně všechny postarala! Přitom byla sama nemocná!
Ale nikoho do domu nevpustila! Jenom si vzala jídlo, které jsme se švagrovou uvařily a postavily na schody!

Zvládla to - a - je zdravá stále!


 #6411 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Je na čase…
25.10.21 21:16:32 | #6415 (5)

Sestra (je z nás nejmladší) s rodinou tehdy ještě nemohla být očkovaná - prostě věkem ještě nebyli na řadě
Teď mají imunitu ale očkovat se půjdou také!


 #6413 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Je na čase…
25.10.21 21:57:51 | #6427 (5)

Já zase znám případy, kdy vakcína někoho nemilosrdně zabila (bezdůvodně do týdne odešel), a nebo mu způsobila trvalé následky, kterých se nemůže už měsíce zbavit (a těch je víc), není to žádný ojedinělý případ. Naopak v mém okolí se nevyskytuje nikdo, kdo zemřel na covid, a to žiju ve městě, kde by zamořenost měla nějakým způsobem převažovat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Je na čase…
25.10.21 22:05:38 | #6430 (6)

A tak to je... Pokud máš v rodině lékaře, tak ti řekne, jak brutálně stouply cévní příhody nebo embolie úměrně s vakcinací. Jinak se o tom z mainstreamu nedozvíš. Je to všechno jenom obrovský byznys a politika globalistů.


 #6427 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Je na čase…
25.10.21 22:20:32 | #6434 (6)

U staříků dělal tejden instalatér. Oba nejsou očkovaní, instalatér měl u toho rýmu, tak šel na test - a hle, "covid". A staříci po celém týdnu ani nudle.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Je na čase…
25.10.21 22:35:10 | #6445 (6)

Ale to sis vymyslel, že? *29716*


 #6427 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Je na čase…
25.10.21 22:37:14 | #6447 (7)

Ty vole, ty jsi pacient *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Je na…
25.10.21 22:46:07 | #6453 (8)

to říká ten pravý *29716*


 #6447 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Je…
25.10.21 22:48:00 | #6455 (9)

A to je ta inverze reality.



Tato diskuze je zamknutá a nelze do ní přispívat žádné příspěvky