Poustevnictví

Předmět diskuze: Poustevnictví - Ale ty vejdi do pokojíka svého a zavři za sebou dveře .. (Matouš 6:6)

Zobrazení reakcí na příspěvek #508

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Kodžiki
před 7 hodinami | #508
Reakce na příspěvek #506

Tak dnes znovu. Otázky dobré, opravdu zajímavé.
Měla bych také jednu otázku ) pamatujete tichou poštu? kdy jste ji hráli na posled?
Mluví se tam o přenášení příběhu skrz ústní slovesnost, což jak je běžné nebývá toliko přesné.
Zkuste někomu něco říci teď i počkejte si na ten příběh a jeho verzi za měsíc, třeba jen od deseti vypravěčů...



| Předmět: RE: RE: Kodžiki
před 7 hodinami | #509 (1)

Asi všechny ty příběhy vznikali na všetečné otázky dětí :-)



| Předmět: RE: RE: Kodžiki
před 6 hodinami | #510 (1)

Jj to bylo super a se i nasmaly