visitor: "táto válka (ako všetky války) neskončí
silou zbraní"
"WW1 i WW2 skončily silou zbraní, ne jednáním,
nýbrž bezpodmínečnou kapitulací".
Lavrov je už nadržený, rozlícený odporem Ukrajinců a zkouší je dohnat ke kapitulaci hrozbou použití jaderných zbraní. Prvním cílem bude asi jaderná elektrárna pod sarkofágem v Černobylu. Tím chce demonstrovat EU, že jako starýmu dědkovi nezáleží na rozpoutání WW3 s jadernými zbraněmi. V bunkru bude mít potravu na zbytek svého života a několik biblí.
Škoda, že je ten bůh pobožnejch pouhou iluzí a zbožným přáním. Zbožné přání, ani iluze nenastolí mír a nezachrání planetu Zemi před jadernou katastrofou. A co z toho budou mít rusáci? Nesmiřitelnou nenávist přeživších Pozemšťanů.vůči rusáckým barbarům a radioaktivně zamořené rusácko. .
