hlava štátu sa má hlavne stretávať s ľudmi, poznať ich 'kultúru, umenie, tradície, zatancovať si na nejakej regionálnej oslave, zájsť s ľuďmi do kostola, dať si štampel slivovice, a kašlať na fiktívnych neovállečníkov...
hlava štátu sa má hlavne stretávať s ľudmi, poznať ich 'kultúru, umenie, tradície, zatancovať si na nejakej regionálnej oslave, zájsť s ľuďmi do kostola, dať si štampel slivovice, a kašlať na fiktívnych neovállečníkov...
nie je gay (len izolovaný od žien pre nejaký problém, ale nie pre gay stav... jeho matka je hlboko veriaca, bol s ňou u pápeža ( a porozprával médiám, čo všetko s mamou zažil v Ríme, i u pápeža), a i on má vieru, bez problémov chodí do kostola...a podebatoval si s pápežom nie o témach, o ktorých debatoval váš...
„Je gay a řekl to o něm i Fico.“
To tedy neřekl!!! Pokud si dobře pamatuji, řekl, že je buzerant!
ad visitor77:
ty jsi to vazne napsal - ty jsi dobrovolne a verejne
priznal, ze tvuj ideal hlavy statu v jedenadvacatem stoleti je profesionalni
pijan slivovice, ktery tancuje na jarmarku a vymeta kostely.. timto jsi
definitivne kapituloval na jakoukoliv lidskou a obcanskou dustojnost a sam sebe
jsi degradoval na pouheho poddaneho, kteremu ke stesti staci, kdyz mu vrchnost
zatanci a da loknout chlastu - ukazal jsi presne ten typ otrocke mentality,
kvuli ktere vase zeme momentalne geopoliticky a civilizacne hnije. zatimco ty
snis o prezidentovi, ktery ti bude delat sasa u stanku s klobasami a tancovat s
tebou folklorni tance - svet se vsak toci kolem realne moci, technologii,
ekonomiky a globalni bezpecnosti.. zeme, ktere v teto drave dobe reprezentuji
opilci na slavnostech, jsou vsem jen pro smich a konci jako bezvyznamne kolonie
na okraji zajmu - nazyvat obrance tve vlastni zeme a spojence z nato "fiktivnimi
neovalecniky" v dobe, kdy se kousek od tvych hranic realne valci? to uz neni jen
hloupost, to je cira moralni hniloba a zbabelost - az jednou tvuj stat bude
potrebovat realnou obranu, ty tve tradice, kostely a stamprle slivovice te pred
agresorem nezachrani - zachranili by te prave ti vojaci, kterymi tak hloupe
pohrdas - ty nejsi obcan, ty jsi jen zmanipulovana, primitivni ovce, ktere staci
lacine cirkusove divadlo, zatimco ti tvoje vrchnost krade budoucnost primo pod
nosem 
pochádzam zo severoslovenskej malej dediny s regionálnou kultúrou, tradíciami, viem, čo sú jednoduchí a dobrí ľudia - oni žijú duchom a telom v katolíckom konzervativizme, nenafukujú sa, žijú pokojne, priateľsky, mravne, slušne...a prenieslo sa to aj na mňa...ak chceš byť Boží, ži v konzervatívnom tradicionalizme, i prijímaj i nové veci, ale nie v modernistickom otroctve, inak ťa tento svet totálne zožerie...
ad visitor77:
takze ty mi tady chces kazat o tom, jak byt Bozi? to
je opravdu k popukani - clovek, ktery ve jmenu sveho falesneho tradicniho
krestanstvi plive zluc, tleska autoritarskemu rezimu a pohrda obranou vlastni
zeme, mi bude vykladat neco o mravnosti a slusnosti.. to tve zvaneni o tom, jak
u vas na severoslovenske dedine vsichni ziji klidne a krestansky, je jen
klasicka ublizena pohadka pro jednodussi lidi, kteri si pletou hlubokou viru s
tim, ze v nedeli vylezou z krcmy a jdou si sednout do prvni lavice v kostele,
aby sousedi nerekli - skutecny katolicky konzervatismus neni o zalezeni do
ulity, ignorovani reality a panickem strachu z moderniho sveta.. tvuj strach z
"modernistickeho otroctvi" neni zadna spiritualita, ale pouha zbabelost a
intelektualni neschopnost obstat v dnesnim svete - ty nezijes duchem, ty zijes v
mentalnim skanzenu, kde se vira zredukovala na folklor, kroje a tancovacky -
vubec netusis, co je to skutecna krestanska odpovednost a statnost - krestan ma
byt soli zeme a svetlem sveta – ma svet aktivne formovat a chranit
spravedlnost, ne se schovavat v zapadle chatrci pod perinami a brecet, ze ho
vnejsi svet sezere - prave lide tveho typu, kteri nadsene ohybaj hrbety pred
ubohou vladni vrchnosti a nabadaji k tomu, aby se kaslalo na obranu a
spojenectvi, jsou ti, kteri v historii vzdycky jako prvni zradili sve blizni i
sve zasady za misu cocky a falesny pocit bezpeci.. jsi jen zmanipulovany naivka,
ktery sve vlastni mindraky a provincialni rozhled bali do falesneho
spiritualniho kyce - tva domnela moralni prevaha je stejne fiktivni, jako vliv
tveho jarmarecniho prezidenta na svetovou geopolitiku 
t*akze ty mi tady chces kazat o tom, jak byt Bozi?*...áno, "byť Boží" je
poslanie každého človeka, tak bol stvorený! - byť Boží = vieme z Biblie,
že Boh si nás už pred stvorením sveta zamiloval, aby sme boli jeho, boli
Boží - v pokoji, mieri. v svornosti, v ohľaduplnosti, solidarite a v láske k
inému- to sú hlavné kritériá "byť Boží"...
...dnes modernistický pohľad fanatickej zmilitarizovanej mysli je cesta do
pekla, a to peklo sa približuje - dnes každý hovorí o válke, obetiach
války, o zbraniach, zabíjaní, militatrizácii ako o natieraní masla na
chlieb, ako o niečom prirodzenom...
..."byť Boží" znamená žiť vo viere v Boha/Krista, v pokoji, v morálke,
svornosti, v tradícii, v konzervatívnom štýle myslenia prenesenom aj do
bežného života...tie dnešné neozmilitarizovné tlčhuby (je ich plný
internet i v TV - politici a redaktori hovoria o válke ako o niečom
prirodzenom) v mysli ďaleko nezájdu, stanú sa sami obeťou, svojej
zmilitarizovanej hlúposti...
""byť Boží" znamená žiť vo viere v
Boha/Krista, v pokoji, v morálke, svornosti, v tradícii, v konzervatívnom
štýle myslenia prenesenom aj do bežného života"

To píšeš ty - ten co fandí zlu?
Pro tebe si Lucifer chystá speciální kotel - ty se nebudeš vařit ve vodě -
pro tebe se připravuje olejová "lázeň"

ad visitor77:
tohle je presne ta nejsmutnejsi vizitka tveho pseudokrestanstvi – zbabela,
neresolutni neschopnost celit zlu - v tve Bibli se proti nespravedlnosti a
agresorum bojuje, ty pokrytce, neschovava se pred nimi s lahvi slivovice na
tancovacce.. tva kritika zmilitarizovane mysli je cista hloupost - lide s
realnou odpovednosti mluvi o obrane, abychom tu valku vubec nemuseli zazit -
zbran a odhodlani chranit slabsi neni "modernisticke peklo" – je to jedina
vec, ktera lidi jako jsi ty chrani pred tim, aby je nejaky realny agresor
nesezral za ziva - krestanstvi neni nabozenstvi pro zbabelce, kteri nechaji sve
blizni povrazdit, jen aby si neumazali ruce od zbrani a mohli dal zit v tom svem
falesnem "pokoji'.. jsi presne ten typ cloveka, ktery by v dobe druhe svetove
valky tvrdil, ze bojovat proti Hitlerovi je "cesta do pekla" a ze je lepsi zit v
miru a svornosti pod jeho nadvladou - tvuj konzervativni styl mysleni neni nic
jineho nez mentalni paralyza - zatimco ty tady moralizujes o lasce, lide s
rovnou pateri a realnou odvahou riskuji zivoty, abys ty mohl v tom svem
severoslovenskem skanzenu vubec jit v nedeli do kostela - tvoje kecy o
tluchubach jsou jen ubohy pokus maskovat fakt, ze jsi obycejny, vydeseny srab,
ktery radsi odevzda svou zemi i svobodu komukoliv, kdo na nej trochu zadupe
az jednou tvuj stat bude potrebovat realnou obranu, ty tve tradice, kostely a stamprle slivovice te pred agresorem nezachrani... Slovensko nepotrebuje ochranu, je pod ochranou Boha, ako to povedal aj p. Jan Pavel II...my neválčíme s nikým, nezbíjame zbraňami nikoho, a kto by si k nám niečo dovolil, dostane "odmenu" (sme pripravení)...Rus nás nenapadne, nemá prečo!
„…Rus nás nenapadne, nemá prečo!“
Přesně tohle říkali před devadesáti lety lidi jako ty o Německu…