tak, tak, ak vláda nechce, aby sa určitej (domácej i zahraničnej)
politickej aktivity zúčastnil prezident, tak si to prezident musí uvedomiť,
a neísť proti vláde...pravidlo, zvyklosť nie je zákon...
...divím sa prez. Pavlovi, že tak konal, a tak si znepriateľuje vládu, a
preto pochopiteľne nastane medzi vládou a prezidentom nepriateľstvo, a zo
strany vlády ignorovanie prezidenta...že to prezident dal na ÚS, prestrelil a
podkopal si svoju autoritu, to prezident nemá robiť...takže výsledok? =
akýsi tichý a skrytý boj vlády a prezidenta čaká Česko, čo nikdy nie je
dobré...v slovenskej situácii to nie je možné, tu sa dopredu dohodne, či
tam pôjde/nepôjde prezident, vedia sa dohodnúť,...a dohody sú len medzi
inteligentnými mužmi...

