Že nechtěl fašistu za ministra?
Macinka a Turek jsou šašci této vlády.
Usměvavý primitiv a hranatý blbeček.

Že nechtěl fašistu za ministra?
Macinka a Turek jsou šašci této vlády.
Usměvavý primitiv a hranatý blbeček.

Prostě sklízí, co zasel. Měl předvídat, že potřebovat bude taky on vládu, ne jenom vláda jeho.
A víš, proč Turka nejmenoval? Protože Turek před tím sdílel na
o něm posměšné meme.
..presne, prezident sa nespráva v pokore, tak, ako som to naznačil z príspevku slov kard. Korca...ak ma nechcú, hoci mám na to právo, nepoštvem si všetkých okolo seba, ale sa stiahnem...múdrosť človeka je veľký dar, ale tu u vášho nie je...poštval si vládu, a to múdry človek nechce...
On má nízkou inteligenci na to, aby tohle předvídal. Je to jenom komunistický voják.
No na Turka a Macinku má kdykoliv.
Visitorovi vadí jen proto, že nechlastá a nekouří jako Zeman.

áno, inteligencia zahrňuje chápanie historickej i akútnej situácie, zvažovanie, čo sa stane, keď sa budem správať tak alebo inak, inteligencia rešpektuje štátne právo /i ústavné), ale má naviac, uvažuje aj to, čo nie je v práve napísané - tzv. duchovné právo áno-ne, hoc litera legislatívy je zachovaná...a to tento prezident asi nemá, lebo sa chová, ako to vidím, len v legislatíve striktne písaného slova (štátneho práva/ústavného), čo je niekedy naivné...kard. Korec: kde nie je duch práva, tam je písané slovo práva k ničomu!...o tom je múdrosť!
Se svými katolickými žvásty si operuj na svém DF.

Myslím, že tady není skoro nikdo na ty tvé náboženské moudra, které
můžou být jen nějaký výcuc z tvého palce, zvědaví.

Není to komunistický, nýbrž demokratický voják. Voják NATO. Kdyby nebyl inteligentní, tak by v NATO nemohl zastávat druhý nejvyšší post.
Vláda není pokorná a moudrá, že kvůli své ješitnosti nebyla schopná se domluvit a nechala věci dojít tak daleko.
Mimo jiné i proto, že na veřejnosti hajloval - je to fašista a
rasista.

Mimo jiné i proto, že na veřejnosti hajloval - je to fašista a
rasista.

Pavel slouží národu a proto Turka nejmenoval. Udělal správnou věc.
To je otázka... možná překročil, možná ne. Měl to dát babiš k ústavnímu soudu a věděli bychom to jednou provždy, i do budoucna. (Pavel to navrhoval s tím, že když soud rozhodne, že jmenovat musí, tak že ho jmenovat bude).
myslím, že prez. Pavel sa správa nejak divne (nechcem sa mi to rozvíjať), nie intelektuálne, berie si kompetencie, ktoré nemá, hovorí do toho, do čoho nemá, resp. by nemal hovoriť - je to škoda, už mu vláda nebude veriť, asi stratil u vlády kredit, takže to bude v Česku dlhodobý problém...
pro tebe se chová divně každý, kdo nestraní ruSSákům, Slovákům nebo ŘKC.
Za dva roky budou prezidentské volby, pravděpodobně už nebude prezidentem.
Turka nejmenoval, protože Turek je prostě nekompetentní blb. Pokud by už fakt muselo být ve vládě něco hranatého, lépe než Turek by fungoval Spongebob – přinejmenším by nenadělal tolik ostudy…
Prezident jeho nejmenování dobře zdůvodnil, a je jen dobře, že se rozhodl takto.
Nebo ty máš pocit, že Turek je správná osoba na funkci ministra?
Není, ale nemá za sebou žádnou kauzu, narozdíl od těch v minulé vládě.