Jasně, takže Babišův střet zájmů, díky němuž se budou EU dotace
vracet z kapes poplatníků, to není kauza? Garáž načerno tvářící se
jako moštárna? Ale to jsou maličkosti. Co třeba volná ruka developerům
(dokonce s možností vyvlastnění vyhlédnutých pozemků a ignorace
územního plánu, ke které stačí „přesvědčit“ pár radních v obci)?
Myslíš, že to dělají z přesvědčení, aniž by se jim za to developeři a
ostatní ze řetězu puštění devastátoři nějak revanšovali?
I kdyby předchozí vláda měla desetkrát víc kauz, než má, pořád by
byla prospěšnější než tahle. Svinstvo nové vlády totiž spočívá v
tom, že ona nemusí porušovat zákony, aby si nahrabala, ona je předělá
tak, aby ta zlodějna byla legální. Jen proto „nemá kauzy“. I když ve
skutečnosti jsou její zlodějny rychlejší než jejich legalizace, takže i
tak se nějaké najdou, neboj!