Pokládá ho za prezidenta. Své odmítnutí jednat se Zelenskym zdůvodnil
jinak než tak, že ho nepovažuje za prezidenta. Nelži!
Nenávist má max. Putler vůči Zelenskému, protože jediný on vylučuje si
sednout za jeden stůl se Zelenskym a vyjednávat. Zelenskyj to navrhuje, tak
jeho nenávist nejspíš zas taková nebude (jestli u něho vůbec nějaká
je).
