není ti vedro? Je taková výheň i na Slovensku? Nedovedu si představit, že někdo v takovém šíleném vedru musí být navlečený v munduru a někde bojovat v zákopech.
není ti vedro? Je taková výheň i na Slovensku? Nedovedu si představit, že někdo v takovém šíleném vedru musí být navlečený v munduru a někde bojovat v zákopech.
Tady 620 m.n.m. máme 27° - pocitově 32°,
Kosil jsem ráno v 7:30, teď dělám novou stěrku v koupelně - 15 min dělám
půl hodiny odpočíván.
Operované ramena už tak neslouží.
Manželka byla dopoledne v Košiciach a říkala, že je tam hnusně - smrad z
rozpáleného asfaltu a horko.

no a? píše že kosil. a dělá kosa zvuky? a i kdyby dělala, tak v 7,30 je už dávno světlo a možnost něco dělat. pak od devíti zabednit a nevylézat.
No já "kosil" s aku-strunovou - trochu to hluk dělá, ale není to tak
hrozné.

S kosou jsem kosil před 40 lety, když jsem dělal celoročního správce PT (5
let)

Když je někdo po noční nebo dospává z práce, tak je to od dědinčanů
bezohledné dělat hluk v dopoledních hodinách. Já spávám s těma
sluchátkama, co nosil Otík ve Vesničce střediskové, abych se vyspal na
dědině. Třeba dneska kolem osmé hulákal rozhlas. 
Nade mnou a pode mnou jsou víkendové chalupy - sousede jezdí v pátek až
kolem oběda.

Ti naproti - tem je to jedno - matka z dcerou - tam se jen hádají, protože
matka dceru nonstop buzeruje - když jsem venku, tak si pouštím hudbu dost
hlasitě, abych to trochu rušil.
A cca od 7:00 je tady čulý ruch - lesáci chodí do lesa těžit.
A S+N je tady provoz jak na Václaváku - je to turistická oblast.

Tak to jo. Já se stěhuju z vesnice do města a v tom městě je větší klid než na vesnici. Tam si nikdo nedovolí sekat nebo řezat v 7 ráno nebo tůrovat traktory, nebo nechat celou noc štěkat psy, atd. jako na vesnici.
No tak se nestehuj do paneláku to je ještě horší...musi to byt na střeše bez sousedů