Tady 620 m.n.m. máme 27° - pocitově 32°,
Kosil jsem ráno v 7:30, teď dělám novou stěrku v koupelně - 15 min dělám
půl hodiny odpočíván.
Operované ramena už tak neslouží.
Manželka byla dopoledne v Košiciach a říkala, že je tam hnusně - smrad z
rozpáleného asfaltu a horko.




