Sekat trávu v 7.30, sousedi tě jistě chválí. 
Sekat trávu v 7.30, sousedi tě jistě chválí. 
no a? píše že kosil. a dělá kosa zvuky? a i kdyby dělala, tak v 7,30 je už dávno světlo a možnost něco dělat. pak od devíti zabednit a nevylézat.
No já "kosil" s aku-strunovou - trochu to hluk dělá, ale není to tak
hrozné.

S kosou jsem kosil před 40 lety, když jsem dělal celoročního správce PT (5
let)

Když je někdo po noční nebo dospává z práce, tak je to od dědinčanů
bezohledné dělat hluk v dopoledních hodinách. Já spávám s těma
sluchátkama, co nosil Otík ve Vesničce střediskové, abych se vyspal na
dědině. Třeba dneska kolem osmé hulákal rozhlas. 
Tak jsem bydlel 5 let - skoro každý víkend kamarádi a přes prázdniny
pionýři - vesnice 5 km

Nade mnou a pode mnou jsou víkendové chalupy - sousede jezdí v pátek až
kolem oběda.

Ti naproti - tem je to jedno - matka z dcerou - tam se jen hádají, protože
matka dceru nonstop buzeruje - když jsem venku, tak si pouštím hudbu dost
hlasitě, abych to trochu rušil.
A cca od 7:00 je tady čulý ruch - lesáci chodí do lesa těžit.
A S+N je tady provoz jak na Václaváku - je to turistická oblast.

Tak to jo. Já se stěhuju z vesnice do města a v tom městě je větší klid než na vesnici. Tam si nikdo nedovolí sekat nebo řezat v 7 ráno nebo tůrovat traktory, nebo nechat celou noc štěkat psy, atd. jako na vesnici.
No tak se nestehuj do paneláku to je ještě horší...musi to byt na střeše bez sousedů
V paneláku jsem bydlel 20 let, to byl taky děs. Nejvíc to, když bylo horko jako teď a sousedi kouřili z oken, buď jsem měl v pokoji smrad jako v hospodě nebo dusno. Ti nad náma hulili 24 hodin denně, pod náma hluchým důchodcům řvala televize, že jsem rozuměl, co v ní dávají…
Ve městě mám dům v klidné ulici, slyším ruch města z dálky, nebo když jede sanitka. V noci je ticho.
Ale no.

Chodil jsem často do Brna - Kr. Pole - někdy jsem tam strávil na přeskáčku
i půl roku - hlavně v r. 2022/23.
Ve věžáku naproti štěkal pes na balkóně do půlnoci - auta se zklidnili
po půlnoci.
Tady je klid cca od 20 do 6 - a pokud máš dobré okná, tak psi moc
neruší.
