Milý zlatý, Německo reparace splatilo, takže ruSSáci můžou max. držet hubu. Německo nemůže za to, že ruSSko není schopno dosáhnout důstojné životní úrovně. Za to může fakt, že je to národ necivilizovaných primitivů a vysloveně debilů. Všechny státy okupované nacisty se ze 2. sv. války už dávno oklepali, včetně samotného Německa, které samo bylo po válce ze všech států dotčených válkou nejvíc v prdeli. Německo za 2. sv. válku zaplatilo dost, jak finančně, tak politicky i morálně. A teď dále splácí svůj dluh lidstvu (jak tu někdo správně poznamenal), když se staví proti ruSSku, které je teď v pozici nacistického Německa s toutéž rozpínavou touhou, a pomáhá napadené Ukrajině ubránit se novodobým fašistům. Takže jestli si chceš na něco stěžovat, milý soudruhu, tak si stěžuj na ruSSko, na ruSSkou mentalitu, a modli se za to, aby mu Bůh to jeho vraždění a ostatní zločinné svinstva odpustil.



