SSoucet ted nema ale v tom pripade jak pise Dalko by melo.
SSoucet ted nema ale v tom pripade jak pise Dalko by melo.
ne nemělo by v žádném případě, válkychtivý esesáčku. A jestli to udělá, tak ruSSko končí. Dočká se hněvu všech mocností včetně Číny.
SSoucet ja si v zadnem pripade nepreji, aby rus pouzil atomovku -- dokud bude u moci pan Putin tak se tak nestane.
tak tím nevyhrožuj, když si to nepřeješ, pane fandící novodobým fašistům.
zastáváš stejné postoje, jaké má ruSS a obhajuješ ho v jeho jednání, tak nekecej. Oba s Visitorem fandíte novodobému fašistickému monstru. Protože jste sami monstra.
zato, ze clovek ma svuj nazor a nepapouskuje nazor nekoho jineho s medii - tak je fasista?
přestaň tu vykládat lži. Tady jde o pravdu ne o to co jaká média
píší.
Pokud papouškuješ fašistická média si fašista.
Jonatane - ja zadne fasisticke media neznam -- jestli mas na mysli ruske - opravdu neznam - zato ty je musis zbat moc dobre kdyz tak jasbe pises o mne, ze pisu nacisticke lzi .
Ja jsem ti hned odpustil verim, ze ti Buh odpusti taky zato co o mne pises za nepravdu. Dobrou Kiwiboy
trrolle Rusko vyhrožuje atomovkou, když se roztahují a ty by ses jim
bránil. Takže ty atomovky používají nesprávným způsobem. Je třeba na to
jejich vyhrožování nebrát ohled a Rusáky porazit. Pokud hodí atomku je
třeba spálit Moskvu a Petrohrad atomkama na popel. Já bych dal Ukrajincům
atomovou bombu respektive víc atomových bomb. 
když ten názor je fašistický, proruSSký a proválečný, tak
ano... proruský názor nie je fašistický....mal by si si už konečne
uvedomiť, brať to ako fakt, že Rus má úplne iné názory na túto válku, a
tak koná...celý svet tvrdí, že jediná pravda je na strane Ukrajiny - nie je
- a je to vidieť, ako Poliaci odoberajú vysoké štátne vyznamenania udelené
Ukrajine (a Ukrajina ich vracia drze s posmechom "poštou")...Poliaci sa
vzhľadom na Ukrajinu dobehli!, urobila si z nich šaša!
...Ukrajina sa fašizmu nevzdala, on bublá v ich mysliach...myslím, že by sa
dnes celá EÚ mala báť Ukrajiny, neskutočne sa na základe stovák miliárd
euro vyzbrojuje, robí vojenský výskum, nové zbrane, vo výrobe dronov a v
ich likvidácii (vývoj) nemá konkurenciu...
...možno príde čas, že EÚ bude prosiť Rusov, aby im pomohla v boji proti
Ukrajine, Ukrajina sa stáva vojenskou veľmocou, a ak sa nezastaví jej
financovanie vojenského výskumu a vývoja a výroby zbraní, bude vydierať -
už to robí, už si robí z iných srandu!....takže "tešme sa" na Ukrajinu v
blízkej budúcnosti - bude vydierať, a vehementne!....
ruSS má jiné názory na válku, protože má fašistické názory, drahý soudruhu. Koná fašisticky. Fašismus bublá v ruSSkých myslích, i ve tvé mysli, soudruhu. Projevuje se to tím, že byste chtěli nemilosrdně a sebeoslavně válčit, krást, zabíjet a dobývat nová území. Vaše povýšenost, bezcitnost, amorálnost, nenávist a ulhanost z vás dělá netvory, zrůdy, jakými byli esesáci.
RuSS má jiné názory na válku, protože má fašistické názory, drahý soudruhu..,. naopak, fašismus bohate žije na Ukrajine, zvelebuje svojich fašistických hrdinov (preto konflikt s Poľskom)...a nie som "soudruh" som katolík, nikdy som s komunistami nemal nič spoločné, tak sa nezosmiešňuj, a neopakuj ako táraj!
"Nejvíc neonacistů/nacionalistů je v RuSSku a
jejich jednání je fašistické a imperiální."
Tvá rétorika je komunistická a jsi závislý na rétorice RuSSka a
jeho přisluhovačů.
"Co řeknou oni je pro tebe svaté a jejich
fabulace sdílíš dál."

Vizitore podstata je jinde. Rusové i ty vyznáváte právo silnějšího. Podle vás Rusko jako silnější má právo na Ukrajinu. Je třeba ukázat Rusku, že je slabší.
Až padne 3 miliony Rusů oni toho nechají a stáhnou ocas.
Nebo že by Putinovi docházelo vojáci a on po volbách vyhlásil
mobilizaci?
to bude masakr- zase prchnou statisíce Rusů do zahraničí a Rusko se
ekonomicky zhroutí. 
Na Ukrajině fašismus nežije, Ukrajinci nemají fašistické tendence: netouží po tom, nemilosrdně a sebeoslavně válčit, krást, zabíjet a dobývat nová území. Nemají mentalitu tvojí, ani ruSSů: nejsou povýšení, bezcitní, rozkazovační, amorální, ani nenávistní. Nemají fašistické vlastnosti. Jsou to naopak demokraticky smýšlející lidé, co touží po vlastní prosperitě a chtějí žít s okolními národy v míru. Tak se prober do reality, soudruhu!
Poláci naopak vyvražďoval v té době Ukrajince- Armia Krajowa (AK) a
Bataliony Chłopskie
se podíleli na těchto masakrech Ukrajinců. 
Tvrzení, že „Ukrajina se fašismu nevzdala“, je vážné obvinění bez
důkazů. Existence krajně pravicových skupin neznamená, že fašistický je
celý stát – stejnou logikou by bylo možné označit téměř každou
evropskou zemi.
Představa, že se EU bude brzy doprošovat Ruska o pomoc proti Ukrajině, je
čistá spekulace, bez jediné opory ve faktech. To už není argument, ale
politický nesmysl.
Stejně nepodložené je tvrzení, že Ukrajina chce Evropu vydírat nebo ji
vojensky ovládnout. Neexistují žádné důkazy, že by Ukrajina plánovala
agresi vůči státům EU.
Šíření katastrofických scénářů a vydávání vlastních dojmů za
jistou budoucnost je argumentace lžiproroků.
Je to jen strašení a dezinformační proruská propaganda. 
Rusko vede agresívní útočnou válku proti sousední zemi. Samo není nikým ohrožováno, kromě té bránící se země. Pokud by použilo atomové zbraně, dopustilo by se tak největšího představitelného zločinu proti celému světu. Snad by to konečně pochopilo i těch pár zemí, které ještě s Ruskem spolupracují. Pak by byl svět oprávněn použít atomové zbraně proti Rusku.
komanc -- stim se v podstate da souhlasit. Mirumilovna kocka zahnana do kouta pro zachranu sveho zivota napadne kazdeno
Si myslím, že tohle ruSSáci moc dobře vědí. Solověv a Medvěděv
nemají žádnou jinou rétorickou munici a tak se snaží lidem nahnat strach z
kolektivní sebevraždy lidstva.
Pobožná sekta Peoples Temple spáchala před půl stoletím kolektivní
sebevraždu a myslím si, že kdyby měl její apoštol Jim Jones jaderný
arsenál, tak by ho také použil a ne jen otrávenou šťávu.
Ondi - vidis ty taky pises ruSS s dvema ss -- proc?? To je vymysl nekoho
jineho proc se to papouskuje kdyz to neni vlasni?
Podle mne jsou cesi dost iteligenni narod mam je rad a vzazim si jich a rozhodne
vedi, ze spratka ss je nacisticka a psala se pred jmenem s malim s a nikdy ve
jmene a jeste s velkym s a tim skodite ceskemu jazyku.
mne osobne to pripada jako medialni zblbnuti samostatneho mysleni nekterych jedincu, Nemusim mit rad treba rusko ale zato tam nebudu psat v jeho nazvu dve velka ss - nebo nenazvu Putina Putlerem a nebudu urazet rod Putleru
uz nebudu --- dobrou noc a vam hezkou a slusnou diskuzi ikdyz jiny ma jiny nazor to jeste neznamena, ze je horsi nez vy.
Zkratka SS (pro Schutzstaffel) označovala původně hitlerovu osobní strážní jednotku. Soudruzi SS byli přísně vybíráni podle germánského ideálu a byly vychováváni k absolutní bezcitnosti. RuSSové se liší od Rusů právě tou fanatickou bezcitností.
Připadáš si vtipnej? Víš, že komolení nicků je proti pravidlům
DF?
A co se dá udělat s lidmi kteří nehrají fair? To je jako u fotbalu, když
nějaký fotbáliska nakopne protihráče, tak je co? Tak je ze hry
vyloučen.
Ondi - tak on muze psat russ a o mne, ze jsem nacista a ja nic nesmim? To je demokraticke pravo? Nebo pisou misto Putn - Putler ati tim spini jmeno rodu zPutleru co existovali daleko driv nez se hitler narodil \
Ja osobne to nemam rad a taky to nedelam -- je to pod moji osobni uroven -- jenom jsem chtel znat reakci.
Je tvůj putler nickem diskutníka zde na DF? Není ! 
Svět není spravedlivej hochu a také nikdy nebyl.
Ty si žiješ v závětří světových "třenic" a válek, nemáš žádného
souseda, který si tě nárokuje.
Putin chce Ukrajinu a když ji nedostane, tak ji zničí.
Trump chce Grónsko a když ho nedostane tak zničí Dánsko a EU předhodí
putinovi jako zákusek.
Jak se ti to líbí?
Jakou funkci mají státní hranice? Hranice pozemku? Má silnější soused
právo tě vyhodit z baráku?
Ondi takze komoleni jmena je pouze to kdo je zde na diskuzi -- o jinych jmenech si muzes psat co chces - ty nejsou vubec podstatne ?? Super pravo
Jde o komolení Nicku.
Součtovi nemůžeš napsat - SSoucet, tak jak my ti nemůžeme napsat/oslovit
tě jinak, než kiwi/kiwiboy.

Co je na tom k nepochopení??

** EU předhodí putinovi jako zákusek.**

EU i bez USA a Turecka mé víc vojáků než RuSSko.
Modernou výzbrojí daleko přesahuje RuSSko.
Jde jen tu koordinaci, ale když to porovnáme s ne-koordinaci rusských vojsk
tak i to je v pohodě.
RuSS krvácí z vojáků i techniky - teď na Ukrajině ukázalo svoji
slabost.

Problémem EU je její roztříštěnost na různé kultury, jazyky, armády
a zájmy. 27 států, 27 jazyků, 27 prezidentů, 27 premiérů ... 27 amád.
Podívej jen na ten chaos zájmů politických vůdců jednoho jediného státu
EU.
Kdyby, ještě jednou kdyby, ruSSácko dohnalo Ukrajinu téměř ke kapitulaci,
pochybuji, že by armáda jakéhokoliv státu EU vyrukovala na pomoc Ukrajině?
Na tomto předpokladu putin také stavěl, když plánoval násilné
přivlastnění Ukrajiny. Bál se akorát, že by se do toho zamíchaly USA
prostřednictvím NATO.
Ne, v EU by se rokovalo a rokovalo, jako po zabrání Krymu ruSSáky a rokovalo
dále, až by ten zájem pomoci Ukrajině vyšuměl.
Co by EU v době vojenské krize potřebovala, by byl charismatický společný, tedy EU "vůdce" (omlouvám se za to označení, ale jiné mi nenapadá) se svým štábem vojenských odborníků a neomezenými pravomocemi. A k tomuto nikdy v EU nedojde. Tohle putin ví moc dobře a jeho "pátá kolona" v EU také nezahálí.
Jen na okraj - hitlerova armáda fascinovala spojence, s jakou "lehkostí" porazila nejen Polsko (za vydatné pomoci Rudé armády, také vis Katyň), ale za půl roku na to i Francii spolu s jednotkami GB. O tom proč a jak bylo napsáno hodně knížek. Jeden příklad za všechny : Němci použili na vystupňování výkonu svých vojáků pervitin, Francouzi použili alkohol na odbourání strachu ze smrti, který ovšem také uspal a unavil jejich vojáky.
Sarkastický humor, někdy přecházející do sardonismu je pasivní zbraní utlačovaných Čechů. My Češi to máme od porážky na Bílé hoře. Na podzim to bude 4006 roků.