Připadáš si vtipnej? Víš, že komolení nicků je proti pravidlům
DF?
A co se dá udělat s lidmi kteří nehrají fair? To je jako u fotbalu, když
nějaký fotbáliska nakopne protihráče, tak je co? Tak je ze hry
vyloučen.
Připadáš si vtipnej? Víš, že komolení nicků je proti pravidlům
DF?
A co se dá udělat s lidmi kteří nehrají fair? To je jako u fotbalu, když
nějaký fotbáliska nakopne protihráče, tak je co? Tak je ze hry
vyloučen.
Ondi - tak on muze psat russ a o mne, ze jsem nacista a ja nic nesmim? To je demokraticke pravo? Nebo pisou misto Putn - Putler ati tim spini jmeno rodu zPutleru co existovali daleko driv nez se hitler narodil \
Ja osobne to nemam rad a taky to nedelam -- je to pod moji osobni uroven -- jenom jsem chtel znat reakci.
Je tvůj putler nickem diskutníka zde na DF? Není ! 
Svět není spravedlivej hochu a také nikdy nebyl.
Ty si žiješ v závětří světových "třenic" a válek, nemáš žádného
souseda, který si tě nárokuje.
Putin chce Ukrajinu a když ji nedostane, tak ji zničí.
Trump chce Grónsko a když ho nedostane tak zničí Dánsko a EU předhodí
putinovi jako zákusek.
Jak se ti to líbí?
Jakou funkci mají státní hranice? Hranice pozemku? Má silnější soused
právo tě vyhodit z baráku?
Ondi takze komoleni jmena je pouze to kdo je zde na diskuzi -- o jinych jmenech si muzes psat co chces - ty nejsou vubec podstatne ?? Super pravo
Jde o komolení Nicku.
Součtovi nemůžeš napsat - SSoucet, tak jak my ti nemůžeme napsat/oslovit
tě jinak, než kiwi/kiwiboy.

Co je na tom k nepochopení??

** EU předhodí putinovi jako zákusek.**

EU i bez USA a Turecka mé víc vojáků než RuSSko.
Modernou výzbrojí daleko přesahuje RuSSko.
Jde jen tu koordinaci, ale když to porovnáme s ne-koordinaci rusských vojsk
tak i to je v pohodě.
RuSS krvácí z vojáků i techniky - teď na Ukrajině ukázalo svoji
slabost.

Problémem EU je její roztříštěnost na různé kultury, jazyky, armády
a zájmy. 27 států, 27 jazyků, 27 prezidentů, 27 premiérů ... 27 amád.
Podívej jen na ten chaos zájmů politických vůdců jednoho jediného státu
EU.
Kdyby, ještě jednou kdyby, ruSSácko dohnalo Ukrajinu téměř ke kapitulaci,
pochybuji, že by armáda jakéhokoliv státu EU vyrukovala na pomoc Ukrajině?
Na tomto předpokladu putin také stavěl, když plánoval násilné
přivlastnění Ukrajiny. Bál se akorát, že by se do toho zamíchaly USA
prostřednictvím NATO.
Ne, v EU by se rokovalo a rokovalo, jako po zabrání Krymu ruSSáky a rokovalo
dále, až by ten zájem pomoci Ukrajině vyšuměl.
Co by EU v době vojenské krize potřebovala, by byl charismatický společný, tedy EU "vůdce" (omlouvám se za to označení, ale jiné mi nenapadá) se svým štábem vojenských odborníků a neomezenými pravomocemi. A k tomuto nikdy v EU nedojde. Tohle putin ví moc dobře a jeho "pátá kolona" v EU také nezahálí.
Jen na okraj - hitlerova armáda fascinovala spojence, s jakou "lehkostí" porazila nejen Polsko (za vydatné pomoci Rudé armády, také vis Katyň), ale za půl roku na to i Francii spolu s jednotkami GB. O tom proč a jak bylo napsáno hodně knížek. Jeden příklad za všechny : Němci použili na vystupňování výkonu svých vojáků pervitin, Francouzi použili alkohol na odbourání strachu ze smrti, který ovšem také uspal a unavil jejich vojáky.
Sarkastický humor, někdy přecházející do sardonismu je pasivní zbraní utlačovaných Čechů. My Češi to máme od porážky na Bílé hoře. Na podzim to bude 4006 roků.