Kdyby skutečně existoval bůh, všemocný a vševědoucí, tak by války, přírodní katastrofy, nemoci a mnoho dalších útrapy byly z jeho vůle. Už jsem tu několikrát psal, že náboženství je jen způsob ovládání lidí. Černoprdelníci využívají toho, že je hodně lidí, kterým chybí logické uvažování. Využívá se ale také ve volbách a je hodně lidí, kteří volí lidovce. Bohové, čerti, vodníci existují jen jako nejasné představy v hlavách věřících. Co věřící, to jiná představa.
Vy si stále neuvědomujete, jak zle se
většina lidí chová! Bůh má tedy právo nás umravňovat tak přísně, jak
to dělá! Neohánějte se tu tedy nějakým logickým uvažováním, když to
sám neumíte! 
Už jsem tu několikrát psal a znovu to opakuji. Bůh je jen pohádková
představa v hlavách věřících podporovaná duchovními. Nikdo jeho
existenci nedokázal. Bohové ve skutečnosti neexistují stejně, jako
neexistují čerti, andělé a nebo vodníci. Je k nevíře, že jsou lidé,
kteří v jejich existenci stále věří.
- pohádková knížka.
Bůh je jen pohádková postava stejně jako vodník a nebo čert. Nikdy se
nedokázala jeho existence. Je až s podivem, že se dodnes, z této pohádkové
bytosti, dobře živí tolik černoprdelníků. 
Bůh je Stvořitelem vesmíru! 
VY TO SICE ZARYTĚ POPÍRÁTE, ALE TÍM TO NEZMĚNÍTE.

A kdo stvořil boha? Ve skutečnosti to byli lidé kteří vytvořili
představu pohádkové bytosti. Bohové existují jen jako pohádkové bytosti v
hlavách věřících. Jak si boha kdo představí, takového ho má. 
Já osobně původ Boha Stvořitele a Otce svého a našeho neznám, ale
nemám s tím problém! 