mám podezření že Ježíš nikdy pořádně nepracoval !
MYSLÍTE-LI VZKŘÍŠENÉHO JEŽÍŠE,
POTOM VĚZTE, ŽE O TOM SKUTEČNĚ PŘESVĚDČIVÉ DŮKAZY NEEXISTUJÍ, ŽE BY
ŘÁDNĚ PRACOVAL. 
Ale jo je takovýto zápis:
"Mk 5,30 A hned Ježíš poznav sám v sobě, že jest moc vyšla z něho k
uzdravení, obrátiv se v zástupu, řekl: Kdo se dotekl roucha mého?"

A celé noci se modlil aby zase obdržel tu moc k uzdravování.
Což nebyla maličkost. 
Každé uzdravení se děje zázračnou mocí Boha Stvořitele a Otce
lidstva! 
Spíš skrze Ducha Božího, který dělá Krista Kristem! A Duch Boží byl
a je nástrojem Otce a ne Ježíše!!! 
No ale nadřel se docela dost :-)
O tom byla řeč.
Propůjčovat svoje tělo k udravování je jistěže šichta když za nim
chodili davy denodenně ..