❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: tak jsem vyzkoušel tu kravinu
před hodinou | #20856

že dáte před větrák dřez se studenou vodou a kostkama ledu a ten větrák prý ochladí místnost
NE, JE TO BLBOST
to že máte kýbl s vodou třeba 8 C a nějaký led neznamená že vám to sníží teplotu v místnosti
maximálně o dva stupně MOŽNÁ ale to vaše tělo fakt nepocítí
není rozdíl jestli máte v místnosti 28 a nebo 30



| Předmět: RE: tak jsem vyzkoušel tu kravinu
před hodinou | #20862 (1)

*2524* Každý stupeň je znát! *17063*



| Předmět: RE: RE: tak jsem vyzkoušel tu kravinu
před hodinou | #20864 (2)

to asi těžko
mužské tělo se přehřívá jakmile je víc jak 20 C
a je ti fakt jedno jestli je v mísnosti 30 nebo 35
prostě ti je furt vedro, není žádný rozdíl že bys dělal.. ježiš.. to je uleva.. mám v místnosti jenom 28 a ne 36



| Předmět: jdu si přečíst článek
před hodinou | #20847

jak často by těhotná matka měla cítit pohyb dítěte v břiše
o tom jsem nikdy nepřemýšlel



| Předmět: RE: jdu si přečíst článek
před hodinou | #20852 (1)
| Předmět: RE: RE: jdu si přečíst článek
před hodinou | #20854 (2)

nikdy jsem nepřemýšlel o tom jestli se třeba dítě musí každý den několikrát pohnout v břiše



| Předmět: RE: RE: RE: jdu si přečíst článek
před hodinou | #20861 (3)

*8164* To bude podle stáří. . .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: jdu si přečíst článek
před hodinou | #20863 (4)

tak je jasný že pětileté dítě se v břiše bude pohybovat víc než třeba půl roční



| Předmět: RE: jdu si přečíst článek
před hodinou | #20855 (1)

To je od nátury toho dítěte :-).



| Předmět: RE: RE: jdu si přečíst článek
před hodinou | #20858 (2)

celkově jsou děti v břiše hostitele divné
vlastně jsou to paraziti



| Předmět: sprchuji se
před hodinou | #20834

horkou vodou
mám rád horkou opravdu až vroucí vodu



| Předmět: RE: sprchuji se
před hodinou | #20844 (1)

To já se sprchuji vodou vlažnou a končím na chvilku vodou studenou. . . *34027*



| Předmět: RE: RE: sprchuji se
před hodinou | #20846 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: sprchuji se
před hodinou | #20849 (3)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: sprchuji se
před hodinou | #20850 (4)

zvyk je igelitová taška




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: sprchuji se
před hodinou | #20853 (5)
| Předmět: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20824

*560* *4191* Už by to chtělo déšť! *15292*



| Předmět: RE: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20825 (1)

Ale současné vedro nám umožňuje zpytovat svědomí. . . *5671*



| Předmět: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20826 (2)

mám podezření že Ježíš nikdy pořádně nepracoval !



| Předmět: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20830 (3)

*2386* MYSLÍTE-LI VZKŘÍŠENÉHO JEŽÍŠE, POTOM VĚZTE, ŽE O TOM SKUTEČNĚ PŘESVĚDČIVÉ DŮKAZY NEEXISTUJÍ, ŽE BY ŘÁDNĚ PRACOVAL. *30410*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20831 (4)

možná prodával pletený tašky na nákup a ozdobné dřevěné korále



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo…
před hodinou | #20845 (5)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20839 (4)

Ale jo je takovýto zápis:
"Mk 5,30 A hned Ježíš poznav sám v sobě, že jest moc vyšla z něho k uzdravení, obrátiv se v zástupu, řekl: Kdo se dotekl roucha mého?"
*825*
A celé noci se modlil aby zase obdržel tu moc k uzdravování.
Což nebyla maličkost. *2900*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo…
před hodinou | #20848 (5)

Každé uzdravení se děje zázračnou mocí Boha Stvořitele a Otce lidstva! *33792*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo…
před hodinou | #20851 (6)

Ale skrze Ježíše Krista a ty asi ani nevíš o čem to je :-).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to…
před hodinou | #20857 (7)

Spíš skrze Ducha Božího, který dělá Krista Kristem! A Duch Boží byl a je nástrojem Otce a ne Ježíše!!! *6365*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už by…
před hodinou | #20865 (8)

No ale nadřel se docela dost :-)
O tom byla řeč.
Propůjčovat svoje tělo k udravování je jistěže šichta když za nim chodili davy denodenně ..



| Předmět: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20827 (2)

*34041* Přeji Vám DOBRÝ VEČER! *33770* *23655*



| Předmět: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20828 (3)

takovýhle vedra už roky a roky nebyly !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20829 (4)

hlavně že ti sráčové z motoristů tvrdí že globální oteplování neexistuje
a nebo že chladem umře ročně víc lidí než na horko
to už je morbidní debilita



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo…
před hodinou | #20835 (5)

*11295* Teorií je hodně, ale příčina je jasná! Tou příčinou je naše chování. *3456*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo…
před hodinou | #20836 (6)

tohle mi nepřijde moc zdravé



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to…
před hodinou | #20840 (7)

Třeba se té tyče pouze drží. . . *33987*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už by…
před hodinou | #20841 (8)

jednou mě tyhle horka zabijí



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už…
před hodinou | #20843 (9)

půjdu na balkon si ve vedru zakouřit a bum.. bude po mně



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #20860 (10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už…
před hodinou | #20859 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před hodinou | #20832 (4)

Pravdou je, že dříve podobná vedra přerušovaly bouřky, které přinášely na chvíli ochlazení. *19960*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo…
před hodinou | #20833 (5)

všude stavíme betonový plachy obřích rozměrů takže horký vzduch odežene každý mrak
místo lesů stavíme satelitní městečka, místo polí a luk benzinky
A PAK SE DIVÍME !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo…
před hodinou | #20837 (6)

Chybí hlavně stromy! *17169*

Plochy, které leží ladem, už mohly být dávno osázené stromy, které lidé kdysi z chamtivosti vykáceli. *30410*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to…
před hodinou | #20838 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už by…
před hodinou | #20842 (8)

Stromy a keře příroda potřebuje! *17063*




| Předmět: Dnes bylo opět velmi hezky!
před 2 hodinami | #20819

*27179* Dnes bylo opět velmi hezky! *9540*

*3325* A koupaliště byla lidmi zaplněná. . . *33991*



| Předmět: RE: Dnes bylo opět velmi hezky!
před 2 hodinami | #20820 (1)

Já jsem se před chvílí osprchoval. . . *560*



| Předmět: RE: RE: Dnes bylo opět velmi hezky!
před 2 hodinami | #20821 (2)

*163* Na ten hudební festival rozhodně nevyrazím. . . *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: Dnes bylo opět velmi hezky!
před 2 hodinami | #20822 (3)

*2* *2* *2* V tom vedru by to bylo šílenství! *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: Dnes bylo opět velmi hezky!
před hodinou | #20823 (2)

*12694* Děkuji Otci, že tu možnost mám. *33770*



| Předmět: po dnešním dnu
před 2 hodinami | #20817

se cítím jako kdyby mě zmlátil Ježíš



| Předmět: RE: po dnešním dnu
před 2 hodinami | #20818 (1)

*35239* Až tak? A který Ježíš? *2386*




| Předmět: (Bible)
před 4 hodinami | #20812

*33794* (Bible, Sírachovec 3:24) *16360*

"Mnohé lidi obloudily jejich domněnky a falešné dohady zavedly na scestí jejich myšlení."



| Předmět: RE: (Bible)
před 4 hodinami | #20813 (1)

*33794* (Bible, Sírachovec 3:30) *16360*

"Voda uhasí planoucí oheň a milosrdenství usmíří hříchy."



| Předmět: RE: RE: (Bible)
před 4 hodinami | #20814 (2)

*33794* (Bible, Sírachovec 8:5) *16360*

"Nezahanbuj člověka, který pyká za svůj hřích, ale pamatuj, že si všichni zasloužíme pokárání."



| Předmět: RE: RE: RE: (Bible)
před 4 hodinami | #20815 (3)

*33794* (Bible, Sírachovec 8:10) *16360*

"Nerozdmýchávej řeřavé uhlí hříšníka, abys v plamenech jeho ohně sám neshořel."



| Předmět: RE: (Bible)
před 4 hodinami | #20816 (1)

*33794* (Bible, Sírachovec 8:15) *16360*

"Nedávej se na cestu s tím, kdo je příliš odvážný, aby tě nepřivedl do nebezpečí; bude jednat podle vlastní vůle a zahyneš spolu s ním jeho nerozumností."



| Předmět: Kde je náš domov?
před 4 hodinami | #20809

*2386* Kde je náš domov?

*4542* Náš domov je u Boha Stvořitele, Otce, Pána a Spasitele lidstva!

*33792* Ano, náš domov je u našeho milovaného nebeského Tatínka!



| Předmět: RE: Kde je náš domov?
před 4 hodinami | #20810 (1)

*12694* "BŮH NÁS MILUJE - BŮH JE MILUJÍCÍ BŮH."



| Předmět: RE: RE: Kde je náš domov?
před 4 hodinami | #20811 (2)
| Předmět: Smutné konstatování!
před 5 hodinami | #20804

*35060* Smutné konstatování! *11171*

*6940* Kdo může říci: "Zachoval jsem si ryzí srdce, jsem čistý, bez hříchu"? *14899*

*33794* (Bible, Přísloví 20:9) *16360*



| Předmět: RE: Smutné konstatování!
před 5 hodinami | #20805 (1)
*12694* *15154* *22971* *15154* *12694*

Modleme se tedy k Bohu Stvořiteli a Otci lidstva, aby nám všem milosrdně a láskyplně odpustil. . .



| Předmět: RE: RE: Smutné konstatování!
před 4 hodinami | #20806 (2)
*17169* *32074* *17169*
  • Ďábel je zákeřný! Přeje nám smrt!!!


| Předmět: RE: RE: RE: Smutné konstatování!
před 4 hodinami | #20807 (3)

*6578* Ale zákeřní umíme být i my lidé! *3456*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Smutné konstatování!
před 4 hodinami | #20808 (4)

*14899* Kdo z nás nikdy nespáchal žádný přestupek, přečin nebo zločin? *11104*



| Předmět: Dodržujme pitný režim!
před 5 hodinami | #20802

*19783* *3408* Dodržujme pitný režim. *3408* *19783*



| Předmět: RE: Dodržujme pitný režim!
před 5 hodinami | #20803 (1)