Teprve je květen. Někdy v květnu se už čvachtáme venku, jindy ještě padá snížek . Dopolko jsem byla otevřít skleník, v 13 hod jsem ho zavírala...a prší. Nemám žádný plán na dnešek, tak naší psí slečně dělám vrátnou. Jindy je celý den venku, teď jak prší ji zavírám domů.


narozky nemám, ani
svátek, ale dostal jsem od kolegy litr třešňovice....nesmrdí jak slivka,
zajímavé pití... 
No, záleží jak která.
-)