Pokud je praesident v jakékoliv delegaci , je automaticky jejím vedoucím ,
ergo kladívko , těm dvěma kktům od motoristů a SPD bude vypraven
samostatný let a to do prdele a zpět .

Pokud je praesident v jakékoliv delegaci , je automaticky jejím vedoucím ,
ergo kladívko , těm dvěma kktům od motoristů a SPD bude vypraven
samostatný let a to do prdele a zpět .

Pokud se chcete pohádat o blbostech, jděte jinam. Na nějakých pokecech vám budou tleskat.
To se ještě hooodně nasmějeme, nad výroky zdejších "odborníků" přes
politiku

Největší odborníci a odbornice přece chodí a chodili k tobě, ne? Spratek a spol. Patrně absolventi politické školy v Sojuzu.
Když nevím, jak reagovat. Osočím autora....další v přořadí
Jen si posluž
Před myslícími diskutéry jsi právě
odhalil svojí slabost 
Kam by měli diskutéři o politice chodit, než na politické diskuze?
Že jeden je do plusu a jiný zase do
minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne
kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké
politice našeho státu.....kabaret na pokračování.

Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na
někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé
žumpě to rádi uvidí.
No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka

Jestli je to náražka na mě. Můj příspěvek nebyl o pravopisu
Reakci potrefeného kačera jsi asi
zaznamenala.....tím bych to ukončil 
Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a
neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim
potvrzuješ , že jsi blbý jak troky .

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění ,
že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum
hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva .
je
A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?
Ku podivu na to, jak malo te podle tvych slov politika zajima, vyskytujes se na politickych forech dost casto...
Souhlasím s tebou Roletko. Politika mě nezajímá. Zajímají mě lidé,
kteří se politikou zajímají. Jak se rozčilují nad lidmi, které si
ne-zvolili...ale to už jsem tady také několikrát psal 