Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

| Předmět:
před 9 hodinami | #6506

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/jeste-neni-konec-babis-a-pavel-nepoleti-stejnym-letadlem-otazniky-ale-viseji-jinde/r~aaa292a141211ef975258491c0f57963/

Pokud je praesident v jakékoliv delegaci , je automaticky jejím vedoucím , ergo kladívko , těm dvěma kktům od motoristů a SPD bude vypraven samostatný let a to do prdele a zpět . *2* *17574* *2* *17574* *17574* *3620*




| Předmět: Pokud
před 20 hodinami | #6503

Pokud se chcete pohádat o blbostech, jděte jinam. Na nějakých pokecech vám budou tleskat.



| Předmět: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6507 (1)

To se ještě hooodně nasmějeme, nad výroky zdejších "odborníků" přes politiku *13842* *34709*




| Předmět: RE: RE: Pokud
před 19 minutami | #6520 (2)

Největší odborníci a odbornice přece chodí a chodili k tobě, ne? Spratek a spol. Patrně absolventi politické školy v Sojuzu.



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 9 minutami | #6521 (3)

Když nevím, jak reagovat. Osočím autora....další v přořadí *13842* Jen si posluž *11274* Před myslícími diskutéry jsi právě odhalil svojí slabost *3440*



| Předmět: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6508 (1)

Kam by měli diskutéři o politice chodit, než na politické diskuze? *9388* Že jeden je do plusu a jiný zase do minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké politice našeho státu.....kabaret na pokračování. *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6509 (2)

Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé žumpě to rádi uvidí.

No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka *27179* *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6510 (3)

Jestli je to náražka na mě. Můj příspěvek nebyl o pravopisu *4511* Reakci potrefeného kačera jsi asi zaznamenala.....tím bych to ukončil *33572*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6512 (4)

Pod přilbicí suchá tráva , ješitům buď třikrát sláva . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6513 (4)

Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim potvrzuješ , že jsi blbý jak troky . *2* *17574* *17574* *33693* *33684*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6515 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6516 (6)

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění , že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva . *27179* *3620* *33648* je



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6517 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před hodinou | #6518 (8)

Tak vidíš a už upaluj . *2* *2* *17574* *2354* *3490*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #6519 (9)

A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6511 (2)

Ku podivu na to, jak malo te podle tvych slov politika zajima, vyskytujes se na politickych forech dost casto...



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6514 (3)

Souhlasím s tebou Roletko. Politika mě nezajímá. Zajímají mě lidé, kteří se politikou zajímají. Jak se rozčilují nad lidmi, které si ne-zvolili...ale to už jsem tady také několikrát psal *35245*