Pokud je praesident v jakékoliv delegaci , je automaticky jejím vedoucím ,
ergo kladívko , těm dvěma kktům od motoristů a SPD bude vypraven
samostatný let a to do prdele a zpět .

Pokud je praesident v jakékoliv delegaci , je automaticky jejím vedoucím ,
ergo kladívko , těm dvěma kktům od motoristů a SPD bude vypraven
samostatný let a to do prdele a zpět .

Pokud se chcete pohádat o blbostech, jděte jinam. Na nějakých pokecech vám budou tleskat.
To se ještě hooodně nasmějeme, nad výroky zdejších "odborníků" přes
politiku

Největší odborníci a odbornice přece chodí a chodili k tobě, ne? Spratek a spol. Patrně absolventi politické školy v Sojuzu.
Když nevím, jak reagovat. Osočím autora....další v přořadí
Jen si posluž
Před myslícími diskutéry jsi právě
odhalil svojí slabost 
Kam by měli diskutéři o politice chodit, než na politické diskuze?
Že jeden je do plusu a jiný zase do
minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne
kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké
politice našeho státu.....kabaret na pokračování.

Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na
někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé
žumpě to rádi uvidí.
No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka

Jestli je to náražka na mě. Můj příspěvek nebyl o pravopisu
Reakci potrefeného kačera jsi asi
zaznamenala.....tím bych to ukončil 
Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a
neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim
potvrzuješ , že jsi blbý jak troky .

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění ,
že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum
hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva .
je
A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?
Klidně pokračuj v inspekci , jen buď připraven , že tě asi
nepotěšíme bo už jsme tu zažili těžší váhové kategorie .

Člověče pomatený
Před chvíli mě vyhazuješ a
teď bys chtěl abych pokračoval
tak vyrovnané lidi, kteří "vědí", co
chtěji, ty já tuze rád

Ješito , zůstaň nebo odprejskni , jen nikoho neobšťastňuj svou
třeskutou inteligencí .

Ku podivu na to, jak malo te podle tvych slov politika zajima, vyskytujes se na politickych forech dost casto...
Souhlasím s tebou Roletko. Politika mě nezajímá. Zajímají mě lidé,
kteří se politikou zajímají. Jak se rozčilují nad lidmi, které si
ne-zvolili...ale to už jsem tady také několikrát psal 
Všichni do jednoho se rozčilujou nad lidmi, které si nezvolili. To se děje všude. Nemělo by ale jít o hloupé osobní útoky proti diskutujícím. Někteří tím ale přímo žijí. Jsou to psychopati. Dost jich chodilo i k tobě. Dlouho jsem tam nekoukal, třeba už nechodí. Nevím. Kouknu
Býval jsem překvapen, jak s nimi kamarádíš. Prorusáci, lidí, co chodí na diskuze jen provokovat. Vyloženě trollové.
Kouknul jsem. Hned mi padlo oko na jednu takovou vysírku. Má tam hlavní
slovo 
Ta by jela jako první!
Chybí tam už jen Selena, Marta, pak ta odkvetlá kytka a pár dalších. Viděl jsem jen 1 stránku. Chodívaly tam ale.
Pokud sleduješ můj dialog s occident2. Pochopíš, proč se mi na politických diskuzích líbí...