Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6511

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6511
Reakce na příspěvek #6508

Ku podivu na to, jak malo te podle tvych slov politika zajima, vyskytujes se na politickych forech dost casto...



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6514 (1)

Souhlasím s tebou Roletko. Politika mě nezajímá. Zajímají mě lidé, kteří se politikou zajímají. Jak se rozčilují nad lidmi, které si ne-zvolili...ale to už jsem tady také několikrát psal *35245*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 10 minutami | #6527 (2)

Všichni do jednoho se rozčilujou nad lidmi, které si nezvolili. To se děje všude. Nemělo by ale jít o hloupé osobní útoky proti diskutujícím. Někteří tím ale přímo žijí. Jsou to psychopati. Dost jich chodilo i k tobě. Dlouho jsem tam nekoukal, třeba už nechodí. Nevím. Kouknu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 9 minutami | #6528 (3)

Býval jsem překvapen, jak s nimi kamarádíš. Prorusáci, lidí, co chodí na diskuze jen provokovat. Vyloženě trollové.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 7 minutami | #6529 (4)

Kouknul jsem. Hned mi padlo oko na jednu takovou vysírku. Má tam hlavní slovo *17574*
Ta by jela jako první!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 minutami | #6530 (5)

Chybí tam už jen Selena, Marta, pak ta odkvetlá kytka a pár dalších. Viděl jsem jen 1 stránku. Chodívaly tam ale.



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 22 minutami | #6526 (1)

Pokud sleduješ můj dialog s occident2. Pochopíš, proč se mi na politických diskuzích líbí...