Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6508

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6508
Reakce na příspěvek #6503

Kam by měli diskutéři o politice chodit, než na politické diskuze? *9388* Že jeden je do plusu a jiný zase do minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké politice našeho státu.....kabaret na pokračování. *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6509 (1)

Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé žumpě to rádi uvidí.

No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka *27179* *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6510 (2)

Jestli je to náražka na mě. Můj příspěvek nebyl o pravopisu *4511* Reakci potrefeného kačera jsi asi zaznamenala.....tím bych to ukončil *33572*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6512 (3)

Pod přilbicí suchá tráva , ješitům buď třikrát sláva . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6513 (3)

Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim potvrzuješ , že jsi blbý jak troky . *2* *17574* *17574* *33693* *33684*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6515 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6516 (5)

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění , že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva . *27179* *3620* *33648* je



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6517 (6)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6518 (7)

Tak vidíš a už upaluj . *2* *2* *17574* *2354* *3490*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6519 (8)

A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #6522 (9)

Klidně pokračuj v inspekci , jen buď připraven , že tě asi nepotěšíme bo už jsme tu zažili těžší váhové kategorie . *3490* *2354* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #6523 (10)

Člověče pomatený *3426* Před chvíli mě vyhazuješ a teď bys chtěl abych pokračoval *9388* tak vyrovnané lidi, kteří "vědí", co chtěji, ty já tuze rád *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 40 minutami | #6524 (11)

Ješito , zůstaň nebo odprejskni , jen nikoho neobšťastňuj svou třeskutou inteligencí . *33693* *33684* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 36 minutami | #6525 (12)

Tak už si to ujasni v palici, ano? Ale to po tobě asi chci příliš *9388*



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6511 (1)

Ku podivu na to, jak malo te podle tvych slov politika zajima, vyskytujes se na politickych forech dost casto...



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6514 (2)

Souhlasím s tebou Roletko. Politika mě nezajímá. Zajímají mě lidé, kteří se politikou zajímají. Jak se rozčilují nad lidmi, které si ne-zvolili...ale to už jsem tady také několikrát psal *35245*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 10 minutami | #6527 (3)

Všichni do jednoho se rozčilujou nad lidmi, které si nezvolili. To se děje všude. Nemělo by ale jít o hloupé osobní útoky proti diskutujícím. Někteří tím ale přímo žijí. Jsou to psychopati. Dost jich chodilo i k tobě. Dlouho jsem tam nekoukal, třeba už nechodí. Nevím. Kouknu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 9 minutami | #6528 (4)

Býval jsem překvapen, jak s nimi kamarádíš. Prorusáci, lidí, co chodí na diskuze jen provokovat. Vyloženě trollové.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 7 minutami | #6529 (5)

Kouknul jsem. Hned mi padlo oko na jednu takovou vysírku. Má tam hlavní slovo *17574*
Ta by jela jako první!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 minutami | #6530 (6)

Chybí tam už jen Selena, Marta, pak ta odkvetlá kytka a pár dalších. Viděl jsem jen 1 stránku. Chodívaly tam ale.



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 22 minutami | #6526 (2)

Pokud sleduješ můj dialog s occident2. Pochopíš, proč se mi na politických diskuzích líbí...