Kam by měli diskutéři o politice chodit, než na politické diskuze?
Že jeden je do plusu a jiný zase do
minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne
kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké
politice našeho státu.....kabaret na pokračování.


Reakci potrefeného kačera jsi asi
zaznamenala.....tím bych to ukončil 



Před chvíli mě vyhazuješ a
teď bys chtěl abych pokračoval 