jo!)))
Nikam nepojede! Zlobil !

Haha))) Politika ani prezidentský úřad mě neláká. Tvrdil PP
Opakovaně se spekulovalo o zapojení Petra Pavla do politiky, tam se ale
generál nechystá. „Politika mě neláká. V našich podmínkách je spojena
s politickými stranami a musím říct, že v poslední době mě žádná z
politických stran a jejich program neoslovil natolik, abych se s nimi chtěl
spojit,“ říká. Kandidovat do Senátu jako nezávislý do budoucna úplně
nevylučuje, v nejbližší době s tím ale nepočítá.
Prezidentem by podle něj měl být někdo, kdo se politice věnuje a
dokáže se v ní orientovat. „A to rozhodně nejsem já,“ dodává
končící šéf Vojenského výboru NATO.

Nebyl bych dobrý politik, tvrdil před dvěma lety Babiš. Jen hlupák nemění názor, říká dnes
https://domaci.hn.cz/c1-60665610-andrej-babis-vstupuje-do-politiky-hnuti-ano
Andrej Babiš
@AndrejBabis
Ubezpečuji @ErikBest, že nikdy nebudu kandidovat na prezidenta. Náplň jeho práce by mě nikdy nebavila ani na ni nemám předpoklady
"Byla to chyba. Byl jsem člen KSČ, ale donutila mě k tomu máma, která dělala vše pro to, abych se tam dostal kvůli kariéře"
většího prolhanýho zmrda jsme tu neměli...
Jo))) Jenže A.Babiš je v politice už dlouho. *748
Andrej Babiš vstoupil do české politiky na podzim 2011, kdy začal kritizovat
korupční prostředí a založil hnutí ANO 2011.
Babiš, tehdy multimiliardář a majitel koncernu Agrofert, se rozhodl aktivně
vstoupit do politiky po zkušenostech s lobbováním za svůj podnikatelský
projekt v oblasti biopaliv, který narazil na veto prezidenta Václava Klause v
květnu 2010, což pro něj znamenalo zlomový moment a motivaci k politickému
angažmá
.
V roce 2011 založil hnutí ANO 2011, které se profilovalo jako hnutí proti
korupci a za efektivní fungování státu
. Ve volbách v roce 2013 hnutí uspělo a Babiš se stal ministrem financí,
později v roce 2017 premiérem České republiky
Jeho politická kariéra byla tedy zahájena kritikou korupčního
prostředí a aktivním zapojením do veřejného života, přičemž jeho vstup
do politiky byl spojen s přechodem z podnikatelského sektoru do veřejné
sféry a s cílem ovlivnit legislativu a státní politiku
.
Babiš se od té doby stal významnou politickou osobností, předsedou vlády a
lídrem hnutí ANO, které se stalo jednou z nejsilnějších politických sil v
České republice 
babiš vstoupil do politiky, aby si ošéfoval svoje zlodějiny a mohl krást beztrestně dál, naivní blbiško...
Na to by mu stačila pětiprocentní strana jako mafiánovi Rakušanovi, co potřebuje imunitu kvůli Dozimetru a pěti podezřelých mrtvolách.
Nejsou argumenty- nastoupí nadávky. Víš jak se tomu říká? Tourettův
syndrom 
Nicméně není možné ani náznakem předpokládat, že by byl Tourettův
syndrom natolik rozšířen. 
Zanadáváme si čas od času všichni. Ulevíme si. Ale jak praví staré,
léty ověřené přísloví: všeho s mírou. V současné době, ať už se
bavíme o politické scéně, nebo anonymitě sociálních sítí, to vypadá,
jako by se povolila pravidla sprosťáctví, slušné vychování dostalo stopku
na úkol vulgarit a nadávek. 
blbiško není nadávka, nee, fákt ne, jen zkomolená babiško, no a to
přece jsi! 