Já být vládou tak jdu na
Pávka
metodou chytrá Horákyně. Navrhl bych mu,
že když podepíše zákon o ČT poplatcích, tak pojede na ten vejlet. A
Pávek
bude mít hlavu v pejru, strašně by rád
na vejlet, ale zradí své podporovatele.
Já být vládou tak jdu na
Pávka
metodou chytrá Horákyně. Navrhl bych mu,
že když podepíše zákon o ČT poplatcích, tak pojede na ten vejlet. A
Pávek
bude mít hlavu v pejru, strašně by rád
na vejlet, ale zradí své podporovatele.
No, musí neskutečně zuřit a já mám neskutečnou
radost..překabátěnec bude mít těžkou noc. 
Ztratite akorat vy, on ma v NATO zname a na neho daji a ne na takoveho tajtdlika jako je Babis , pomstili se sami sobe...to se jeste uvidi..
Pávek byl v NATO jen 3 roky. A skončil tam už v roce 2018. Takže ti,
které znal , už tam taky nejsou 
"Žvástáš kraviny. V Ankaře absolutně vůbec nikoho nezajímá jestli tam tenhle bývalý oddaný bolševistický vyzvědač a lampasák dorazí a nebo ne. Ani psa to tam nezajímá. Chápeš to,hlupačko ?? Jseš totálně úplnš mimo realitu,ostatně jako vždycky. Jdi si psát někam Švýcarům na fora,číst tebe je opravdové utrpení."
a koho tam zajímá nějakej podvraťáckej zloděj blbiš a jeho prcinka???

Je to premiér a ministr zahraničí, oba kompetentně a důstojně reprezentují ČR. Co by tam dělal zástupce opozice.
hlavně: vrchní velitel armáda České republiky a generál NATO!
myslíš, že se krysa babiš tak moc bojí, že je tam generál práskne v té
Ankaře? 
Podle mě Babiš by ho tam vzal, ale koaliční partneři jsou proti. Je to pomsta za Turka atd. Ale s tím měl Pávek počítat dřív, že se navzájem všichni potřebují, jednou potřebuje něco ten, potom zase ten, ale on chtěl bojovat, on to začal.
dobrý směr, babiš nemá důvod, ještě rád by mu vlezl do prdele, aby mhouřil prezidentské oko, však taky nic jinýho nemůže, ale babiše drží jeho pár blbama volení "partneři" ve vládě, díky nim má tu imunite, jinak by makal po soudech, makak, proto je taky nechává řádit...