Tak toto je
N E H O R Á Z N O S T !
Dneska cestou z KFC se mi z toho bezedňáku chtělo děsně čůrat, tož
jsem u obchodního centra zahnul ke keři. Vypouštím se, když v tom se mi
zdá, že se v tom keři cosi mele. Furt se mi to zdá, tak se předkloním,
zaostřím, a tam na matračce bezdomovec! Skoro jsem se mu vychcal do huby.
Hned jsem to zastavil: “Jejda, promiňte, já vám asi močím do ložnice.”
Ale byl naštěstí tak ožralý, že jenom cosi huhlal… 
co ti vlastně provedl, že ho tak nenávidíš? proč ti nevadí zloděj, který tady vykrádá stát po miliardách? fakt nechápu, k tomuhle jsi dospěl studiem teologie?
Zradil KSČ, což je u těchto ten nejtěžší zločin, který oni neodpouští.
Neřeknou vůbec nic o tom jak židofašistická sekta sionistů která
ovládá Izrael vraždí civilisty v Libanonu!


No to si piš, jak v Bruselu tak v ČT to bude vypadat podobně jako v USA kde
židi ovládají 96% všech medií, tak jak by se jeden mohl dozvědět pravdu o
tom co opravdu dělají!!!

Právě žeru v KFC a naproti sedí dědek, co vypadá jako zdejší diskutující s nickem Abuka. Rozhlíží se, jako kdyby měl každou chvíli zvracet.
Víš co se říká? Kdo grgá a prdí, život si tvrdí. )))
Doufám, že sis aspoň zakryl pusu 
Ladislav Horvát
Do ulic jsme měli už dávno a sundat toho fňukalka z hradu i s Kolářem a
právě i s Baxou a jeho vyzirkou Evou. To jsou největší zločinci, kteří
podporují válku ,zbrojení jenom pro svůj prospěch. Bohužel máme tady
pořád hodně ovcí co jim fandí. Baxa s Pávkem lídři opozice,tak ho
nenechá prohrát.To bych se divil. To bude do očí bijící,jak to bude rychle
vyřešené v prospěch Pávka 🤮. Teď se ukáže jestli jsou soudy
spravedlivé.
Jeden z příspěvků se kterým naprosto souhlasím. 
Neznamená to nic. ÚS nemá páky na to, aby svá rozhodnutí na vládě
vymáhal.
Prostě PP NIKAM NEPOJEDE! 
Jak říkáme my, komunisté: s každým a každému podle jeho potřeb a zásluh.
Docela jsem se pobavila. 
A co Goebbelska, furt trucuje? 
Žeby v Sudetech neměla signál?? 
Bane, nejspíš ji v rámci usmiřování poslali do
nějakého letního tábora.... PRACOVNÍHO.


Nezlehčuj to, protože můj praděd v pracovním táboře zemřel… Ožral se jak mužik a vypadl ze strážní věže.