SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 18 hodinami | #6629
| Předmět:
před 18 hodinami | #6628

Tak toto je

N E H O R Á Z N O S T !

Dneska cestou z KFC se mi z toho bezedňáku chtělo děsně čůrat, tož jsem u obchodního centra zahnul ke keři. Vypouštím se, když v tom se mi zdá, že se v tom keři cosi mele. Furt se mi to zdá, tak se předkloním, zaostřím, a tam na matračce bezdomovec! Skoro jsem se mu vychcal do huby. Hned jsem to zastavil: “Jejda, promiňte, já vám asi močím do ložnice.” Ale byl naštěstí tak ožralý, že jenom cosi huhlal… *18814*



| Předmět:
před 18 hodinami | #6626

Dnes tady není Lidka *6934* , tak ji zastoupím.



| Předmět: RE:
před 18 hodinami | #6627 (1)
| Předmět: RE:
před 18 hodinami | #6630 (1)

co ti vlastně provedl, že ho tak nenávidíš? proč ti nevadí zloděj, který tady vykrádá stát po miliardách? fakt nechápu, k tomuhle jsi dospěl studiem teologie?



| Předmět: RE: RE:
před 17 hodinami | #6631 (2)

Co tobě provedl Pan Babiš, že ho tak nenávidíš?



| Předmět: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6636 (3)

| Předmět: RE: RE:
před 17 hodinami | #6632 (2)

Zradil KSČ, což je u těchto ten nejtěžší zločin, který oni neodpouští.




| Předmět: RE: RE:
před 15 hodinami | #6635 (2)

On vykrádá stát po miliardách? Nepleteš si to s úkáčkama? *23266*




| Předmět:
před 19 hodinami | #6625
| Předmět: RE:
před 16 hodinami | #6633 (1)

Neřeknou vůbec nic o tom jak židofašistická sekta sionistů která ovládá Izrael vraždí civilisty v Libanonu! *35063* *35063* *35063* *35063* *4186*



| Předmět: RE: RE:
před 15 hodinami | #6634 (2)

To by neodpovídalo ideologické propagandě řízené z Bruselu.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6637 (3)


No to si piš, jak v Bruselu tak v ČT to bude vypadat podobně jako v USA kde židi ovládají 96% všech medií, tak jak by se jeden mohl dozvědět pravdu o tom co opravdu dělají!!! *3447* *23266* *23266*




| Předmět:
před 24 hodinami | #6608

Právě žeru v KFC a naproti sedí dědek, co vypadá jako zdejší diskutující s nickem Abuka. Rozhlíží se, jako kdyby měl každou chvíli zvracet.



| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #6610 (1)

Neuhlídal jsem se, grgnul jsem, někteří lidi se ohlídli.

*7171*


| Předmět: RE: RE:
před 23 hodinami | #6618 (2)

Víš co se říká? Kdo grgá a prdí, život si tvrdí. )))
Doufám, že sis aspoň zakryl pusu *14571*




| Předmět:
před 24 hodinami | #6605

Ladislav Horvát
Do ulic jsme měli už dávno a sundat toho fňukalka z hradu i s Kolářem a právě i s Baxou a jeho vyzirkou Evou. To jsou největší zločinci, kteří podporují válku ,zbrojení jenom pro svůj prospěch. Bohužel máme tady pořád hodně ovcí co jim fandí. Baxa s Pávkem lídři opozice,tak ho nenechá prohrát.To bych se divil. To bude do očí bijící,jak to bude rychle vyřešené v prospěch Pávka 🤮. Teď se ukáže jestli jsou soudy spravedlivé.
Jeden z příspěvků se kterým naprosto souhlasím. *27473*



| Předmět: RE:
před 24 hodinami | #6606 (1)

Ladislav Hulvát má pravdu. *691*



| Předmět:
23.06.26 11:52:10 | #6603
| Předmět:
23.06.26 11:39:34 | #6601


Stačí jedno slovo kterým se dá vyjádřit vše CHUDAK



| Předmět: RE:
před 24 hodinami | #6607 (1)

A když vyhraje, tak co to znamená? Že ho budou muset s sebou vzít?



| Předmět: RE: RE:
před 23 hodinami | #6611 (2)

Neznamená to nic. ÚS nemá páky na to, aby svá rozhodnutí na vládě vymáhal.
Prostě PP NIKAM NEPOJEDE! *4511*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6615 (3)

A dobře mu tak, smradovi. *691*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6619 (4)
| Předmět: RE: RE:
před 23 hodinami | #6620 (2)
| Předmět:
23.06.26 08:52:01 | #6600

Čau lidi. Ako si tu žijetě?



| Předmět: RE:
23.06.26 11:51:18 | #6602 (1)

Jak to se mnou mluvíte, člověče?



| Předmět: RE: RE:
23.06.26 12:21:37 | #6604 (2)

Jak říkáme my, komunisté: s každým a každému podle jeho potřeb a zásluh.



| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #6612 (1)

Jako vždy ....skvěle ! ))) *10642* *9540*



| Předmět: RE:
před 21 hodinami | #6622 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 20 hodinami | #6624 (2)
| Předmět:
23.06.26 02:17:56 | #6598

Docela jsem se pobavila. *2614*

A co Goebbelska, furt trucuje? *21492*

Žeby v Sudetech neměla signál?? *3409*

Bane, nejspíš ji v rámci usmiřování poslali do nějakého letního tábora.... PRACOVNÍHO. *24593* *24593* *24593*
*3187*



| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #6613 (1)

svá moudra vypouští na pavlači. *14571*



| Předmět: RE:
před 21 hodinami | #6621 (1)

Nezlehčuj to, protože můj praděd v pracovním táboře zemřel… Ožral se jak mužik a vypadl ze strážní věže.



| Předmět: RE: RE:
před 14 hodinami | #6638 (2)

To si zase loreta pošušňá ))) *23266*