SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 7 hodinami | #6736

https://www.facebook.com/reel/1794972421869433
Macinka je super..je mladý ale je to politik..není to jen soudruh který převlíká kabárty. *27473*



| Předmět:
před 8 hodinami | #6735


** A Petr Macinka má sakra pravdu. Pavel bohužel poškozuje pověst České republiky ve světě a dělá ostudu. ☝️
Takhle hrozného prezidenta jsme ještě po revoluci neměli. ☝️
Držím vládě palce, ať to zvládne se ctí. Zatím to dává....



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #6743 (1)

Naopak to je vítězství celé republiky, Gerto.



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #6744 (2)

Můj nic je Lidkagerhard.­.nejsem Gerta a pevně věřím,že si toho Fantom všimne kdo zde provokuje.



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #6757 (2)
| Předmět:
před 8 hodinami | #6734

https://www.facebook.com/reel/1346374794119310
Neskutečné,co se to děje ..co,to předvedl soud ?



| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #6738 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 6 hodinami | #6739 (2)

Ani nevi, ce sem dava ...:-)))))), houby tomu rozumi

https://www.facebook.com/reel/1794838651923700



| Předmět: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6742 (3)

Já vím, že je hlupaňa.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6746 (4)

Osobní napadání,uráže­ní..Selene jednej než zaúřaduje Fantom..nenechám se pořád dokola urážet !




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6747 (5)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Nahlášení - Nectnostné k dámě




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6748 (6)

Nic k tématu opět osobní napadání.Proč to děláte,proč chodíte na diskuze..já na nikoho z vás neútočím !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6749 (7)

Tvé témata jsou pro lidi mentálně postižené.Napiš na jakou akci vyrazíš o víkendu.Prý tam máte nějaké oslavy.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6759 (8)

Máš pravdu, proto jsi na to okamžitě reagoval )))) *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6745 (3)

Nic k přiloženému příspěvku jen opět osobní napadání.



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #6758 (2)
| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6754 (1)

No já si myslím, že se to ještě vyvrbí. A krasavec se svou suitou ostrouhá.



| Předmět:
před 9 hodinami | #6733

https://www.facebook.com/reel/1014982210896181/
Kam se to dostala ČR ? Macinka má pravdu..



| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #6740 (1)

Mrcinka má leda zapařenou prdel a uraženou dětskou ješitnost, blbánek.
Ústava je na straně P.Pavla, což všichni s IQ nad 70 věděli už dávno a tečka. A vy komouši se třeba poserte.



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #6760 (2)

Pávek pojede.....ale od válu! *7487*



| Předmět:
před 11 hodinami | #6732

Na orlenu v čáslavi někdo zapomněl víčko od nádrže. Ať se de ten einstein odtamtud podívat k autu, jestli to není jeho . Jsem se mu kouknul na profil a má tam fotogalerii s názvem tygr. Tvl né asi. Veverka *27482* *27482* *23266*



| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #6741 (1)

Dyk jsi na tom profilu tak 5 x týdně, ty vemeno.
Tygr... všimnul jsem si taky. Jenže to jsem nenapsal já, ty osle. Uložilo se mi to tak samo. A ani o to uložení jsem nestál. Já ho našel kdesi na netu a použil jako ikonku. Toť celá záhada ty hňupe.
Už ti zase otrnulo? Ty o ten ban fakt tolik stojíš?
ORLEN? Ani nevím, že v tom městě, o kterým nevím, proč furt meleš, nějakej ORLEN je *17574*
Jsi nemocný, dej se léčit a přestaň s těmi osobními útoky.
Minulé jsi se strachy podělal a ani jsi nedutal. Zase chceš přes prsty? Může být. Tentokrát už to zpět nevezmu.



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #6750 (2)

Bramboro ty jseš marnej *23266*
Jsi nemocný, dej se léčit a přestaň s těmi osobními útoky. Minulé jsi se strachy podělal a ani jsi nedutal. Zase chceš přes prsty? Může být. Tentokrát už to zpět nevezmu. *27482* *27482*
Jsi dobrej komik. A neber to zpátky. Bonzuj. Když ti to dělá dobře. Ty jsi v tom zběhnutej, viď? Prdelko *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6751 (3)

Zaběhlej . To je přesnější než zběhnutej, pupínko moje *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6752 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6753 (5)

A ještě něco bramboráku. Já si tu udělám z tebe hezkou srandu. Dokonce přijatelnou i pro tebe a ty se čertíš, jak idiot. Zbytečně. Tak si polib prdel. Já to nijak zle nemyslel



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6761 (6)

Nedej se , on tu nepokrytě vyhrožuje. A tím obtěžuje jiné uživatele diskuze.



| Předmět:
před 11 hodinami | #6731
| Předmět:
před 13 hodinami | #6726
| Předmět: RE:
před 12 hodinami | #6727 (1)

Taky bych chtěla na Summit ale stačí jenom na tu večeři. Potom ať mě letadlem zase hodí domů. Přišlo by to laciněji než prezident s jeho menažerií… Ale zase bych neviděla, jak si bude soudruh prezident podávat ruku s Trumpem. Babiš a Pavel - dva komunisté z Varšavské smlouvy na Summitu NATO. To nevymyslíš.-))))



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #6762 (2)

Doufám, že Trump ví, co o něm řekl ten náš krasavec . ))) a že ty dva, posadí vedle sebe *23266* *2*



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #6730 (1)

Jak to se mnou mluvíte, člověče?



| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #6720 (1)

Netřeba čumět na tvoje nesmysly sdílený důchodcema. My víme jak: Tak, že Rusům dávají na prdel už i v Moskvě.
Ještě potřebuješ s něčím poradit?



| Předmět: RE: RE:
před 22 hodinami | #6721 (2)
Tady se Bramboráku podívej na fakta. Ze 40 milionovýho národa zyblo 25 milionů a zbytek zdrhnul, 80% se jich už nikdy nevrátí. Zalužný varuje, že až se vrátěj veterání kteří nebudou mít práci v devastované zemi vyvolají občanskou válku, což by bylo ještě OK ale horší je že se nasáčkujou do EU a budou loupit. Čerpáš sračky z jewnews a tvojeho brambořiště kde ti to pytlujou do mozku! *4585* *4585* *16449* *3440*


| Předmět: RE: RE: RE:
před 22 hodinami | #6722 (3)
Takhle dostávaj banderovci přes hubu
A stejně tak tvoji nosatí genocidní špinavci! *5176* *5176* *6914*


| Předmět: RE: RE: RE:
před 12 hodinami | #6729 (3)

Mají v Evropě pátou kolonu o několika milionech bojeschopných banderovců, jenom rozdat zbraně… Neříkám nic ale na moje slova dojde. Největší bezpečnostní hrozba nejsou Rusové ale Ukrajinci spolu s islámskými dobyvateli.



| Předmět: RE: RE:
před 18 hodinami | #6724 (2)

To víš, že jo.
Ve tvém vesmíru ukroši dobývají Moskvu cestou zpátky z Kamčatky, viď čipsíku? *4585*

Zajímalo by mě, jak dlouho to bude ještě trvat, než Zkukrajina po zásluze skončí jako stát. A kolik nás to ještě bude stát, než se západní politici proberou a přestanou ty špinavce financovat. *30431*
Možná se nejdřív budou muset probrat občané a poslat všechny válečné sráče na politické smetiště, kam všichni patří a kde už hnije český fialový hnus.
Tak co nám ještě povíš za blbosti, ty ubohý válečný debílku? *20823*




| Předmět: RE:
25.06.26 15:56:16 | #6716 (1)

Prostě se smiřte Babišovci s tím, že P. Pavel pojede na summit, protože mu to právo dává Ústava. Tečka, bodka, vy šulini! *5675*



| Předmět: RE: RE:
25.06.26 18:08:43 | #6717 (2)

Sám jsi šulin.-)))) Pro šulina je každý šulin. *23266*



| Předmět: RE: RE:
25.06.26 18:14:11 | #6718 (2)

3 webySlovo šulin není primárně považováno za těžkou vulgaritu, ale spíše za expresivní, familiární nebo nářeční výraz.
Jenom na vysvětlenou, kdybys měl tendence mě udat.-)))))



| Předmět: RE: RE: RE:
před 21 hodinami | #6723 (3)

Jak to se mnou mluvíte, člověče?



| Předmět: RE: RE:
před 17 hodinami | #6725 (2)

Pojede akorát tak do prdele. a na to si můžeš vsadit.

Žádný soud účast válečnému sráčovi na válečném summitu nezajistí, neboť to není v jeho kompetenci.

Je to v kompetenci vlády, a ta rozhodla. Tečka.

Nech se přebalit, debílku. *5087* *5087* *5087*




| Předmět: RE: RE: RE:
před 12 hodinami | #6728 (3)

Bohužel pojede… Baxa mu to vyřídil. Komunista komunistovi oči nevyklove.



| Předmět:
25.06.26 12:03:22 | #6714