Opět skvělá... dokonale vystihla pokryteckou povahu a bezcharakter
pohunka, agenta Pávka...!!!
Vládní 5-ti demolice
přes reformu vzdělávacího systému, již vychovává mladistvé dementy,
své budoucí voliče...!!!
Ale přesto bude zřejmě
potřebovat ještě zákon, aby mohla volit i batolata... páč si je vědoma
toho, že občan, který má vzdělání a selský rozum, což je drtivá
většina ve věku 50+ páč na školy se tenkrát dělali přijímačky a blbci
se tam nedostali... a dnes je to pořád docela veliká volební síla, tu
vládní sebranku volit nebude...!!! 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
