Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #205140

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
12.05.26 13:58:38 | #205140
Reakce na příspěvek #205138

Einsteine... evidentně s tím máte osobní zkušenosti...!!! *3419* Jak praví to české rčení: tichá voda břehy mele... *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 14:06:36 | #205143 (1)

Zkušenost mám soudruhu soustružníku *13842* stačí lehce ťuknout a startuješ na první pokus *11274*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 15:47:11 | #205159 (2)

Einsteine... věci znalí a zkušení vědí, že co je dobré a kvalitní, nastartuje bez problémů na první ťuknutí...!!! *33027* Staré, zchátralé *573* nenastartujete ani na desáté ťuknutí... *16899*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 16:09:07 | #205163 (3)

To Prilboňovi nevysvětlíš. *4511* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 16:12:49 | #205165 (4)

Na tebe jsem synku zapomněl *9388* Silně soudruhu soustružníkovi konkuruješ *13842* *6552*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 17:54:41 | #205184 (4)

To už je tak dlouho...a tahá dodnes



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 18:12:39 | #205188 (5)

Radar je totiž velice, no slušně napsáno ctižádostivý... zřejmě podle vzoru Fiala... a věří, že to jednou chytne...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 18:10:08 | #205187 (4)

Dyť to je Radar od vedle... *16920* *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 19:44:40 | #205203 (4)

Je to blb,ale dokud ho nebudete ignorovat ,tak se ho nezbavíte .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 20:06:41 | #205210 (5)

No… chodí sem blbové, kterým Radar nemůže konkurovat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 20:09:18 | #205213 (6)

Ale snažím se a snaha se cení...to si pamatuji ještě za soudruha. Můžeš být tupý, ale snaživý. Takovéměli soudruzi nejraděj



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 20:07:00 | #205212 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 20:11:11 | #205215 (5)

Snažím se ti Jardíku vyrovnat, *9388* ale řeknu ti. Čeká mě ještě dlouhá ceta *13842*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 16:10:39 | #205164 (3)

Přeju ti, udržet si tvojí kvalitu ještě dlouhá léta *13842* *34709* Ji tady bezkonkurenční *11274* *6552*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 18:16:09 | #205189 (4)

Einsteine... děkuju za přání... já vím že jem...!!! *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 18:51:02 | #205194 (5)

Ubožák, kdož komentuje překlepy, jako ten tonoucí, který se stébla chytá.....ale to už o tobě víme *13842* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 19:43:36 | #205202 (6)

To je kdo ,ty a kdo ještě 🤔



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 20:28:26 | #205219 (7)

Ještě bys to mohl být ty. Druholigový mimoň, který nechápe psaný text, ale za každou cenu chce být zajímavý... *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 13:05:17 | #205293 (6)

Einsteine... to vypadá, že jste se opět dnes ráno srazil s koněm...!!! *33767* Chce to zůstat v klidu... vono to časem odezní... *33441* dyť už s tím máte značnou zkušenost...!!! *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 16:52:21 | #205377 (7)

Raději se budu srážet s mnoha koňmi, než s jedním českým volem *13842* *3426*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
21.05.26 12:45:17 | #206200 (8)

Einsteine... podle Vašich příspěvků, ty srážky realizujete denně... *33027* jen tak dál... *33441*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
21.05.26 17:27:29 | #206229 (9)

Tobě se soudruhu soustružníku vyrovnat nemohu, ani kdybych po tomto světě chodil ještě mnoho let *19966*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 17:06:14 | #205173 (2)

A to znáš? Tak dlouho se vysírá, až ti někdo ucho utrhne. *7127* *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 17:47:18 | #205183 (3)

Stále čekám, až se ten někdo narodí *13842* *34709* *7487*