Jako rebel jsem se narodil. Soudruzi mě nepřevychovali a z tech zdejších pseudosoudruhů mám kabaret, kdykoliv se tady objevím. Co z toho plyne? Ano správně. Pro uvědomělé, jako rebel zemřu. Naštěstí v reálu jich tolik neznám. Zařaď se do davu. Správcová s tebou počítá
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Teď už jen správcovou
požádej, aby soustružníkovi odebrala zvoneček, dala ho tobě a pasovala tě
na vedoucí stáda. Ambice na to máš
