Díky!
Pobavil jsem se. Samozřejmě na ksichbůkový odkaz jsem neklil, to nebylo
zapotřebí.
Prý pan Turek 
Tak to jo, tento hochštapler je určitě obrovskou morální autoritou.
Lempl, který nedělal nic v Bruselu a teď se úplně stejně fláká ve
sněmovně.
Nechodí do práce, nehlasuje, neřeční, prostě se fláká.
Automobilový závodník, který aby vyhrál, vytvořil si sám sobě vlastní
kategorii.
Také byl ve vedení firmy prodávající "zázračné" přístroje na
léčení, prostě normální šmejdfirma podvádějící hloupé lidi.
Každý podnikatel nechť se snaží o prosperitu firmy, to je samozřejmě v
naprostém pořádku. Ovšem stát není firma, stát funguje jinak a není
vhodné, aby si stát řídil jeden z největších podnikatelů tak, jak to
vyhovoje jeho obrovské firmě.
