
Je vedro....nezapomeňte pít! A běžte k vodě - nebo aspoň do bazénu,
pod sprchu.... a klid, kašlete na politiku. Nestojí to za ty nervy.

Jedna z mála rozumných, díky tobe, kytičko.. Tea kreatura je všude,
nikým nezván, nikým nevitan a ještě si budeme kazit náladu... Ta horka
jsou nesnesitelná zvlášť pro nás kardiaky, čekám kdy mě každou chvíli
klepne. Vedra a hradní blb je špatná kombinace a tak si tvá slova beru k
srdci, jsem doma, venku bych nevydrzela, čili když se to vezme kolem a kolem,
stáří stojí za hovno a nemusím do toho most ještě politiku.... Opatruj se
kpretinko, ty to dáš ...

Díky, jsem na tom stejně jako ty.
a my to dáme, protože jsme ještě ta ,,zdravá,, generace.

https://cz24.news/fico-odhalil-pravy-duvod-pavlovy-umanutosti-v-ankare-se-chysta-revolvingovy-uver-70-miliard-e-rocne-zbrojari-z-hradu-by-se-prisali-jako-pijavice-pavel-musi-vest-delegaci-aby-podepsal-mili/
FICO ODHALIL PRAVÝ DŮVOD PAVLOVY UMANUTOSTI! V Ankaře se chystá
revolvingový úvěr 70 MILIARD € ročně – zbrojaři z Hradu by se
přisáli jako pijavice. Pavel MUSÍ vést delegaci, aby PODEPSAL miliardy pro
válku –( VLÁDA ZVAŽUJE VELEZRADU!??)
Tady se podívejte na rozhovor dvou europoslankyň, Kateřiny Konečné a
Danuše Nerudové. To je rozdíl, že? Jen z tohoto rozhovoru jde poznat, proč
se o D.Nerudové vyjadřují jako o Blbuši.
https://www.facebook.com/reel/1556943765791141