
Je vedro....nezapomeňte pít! A běžte k vodě - nebo aspoň do bazénu,
pod sprchu.... a klid, kašlete na politiku. Nestojí to za ty nervy.

https://cz24.news/fico-odhalil-pravy-duvod-pavlovy-umanutosti-v-ankare-se-chysta-revolvingovy-uver-70-miliard-e-rocne-zbrojari-z-hradu-by-se-prisali-jako-pijavice-pavel-musi-vest-delegaci-aby-podepsal-mili/
FICO ODHALIL PRAVÝ DŮVOD PAVLOVY UMANUTOSTI! V Ankaře se chystá
revolvingový úvěr 70 MILIARD € ročně – zbrojaři z Hradu by se
přisáli jako pijavice. Pavel MUSÍ vést delegaci, aby PODEPSAL miliardy pro
válku –( VLÁDA ZVAŽUJE VELEZRADU!??)
Tady se podívejte na rozhovor dvou europoslankyň, Kateřiny Konečné a
Danuše Nerudové. To je rozdíl, že? Jen z tohoto rozhovoru jde poznat, proč
se o D.Nerudové vyjadřují jako o Blbuši.
https://www.facebook.com/reel/1556943765791141