Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět: Diky
před 2 hodinami | #208963

Díky zahraničním zpravodajům mám daleko objektivnější informace a en kdo rozumí, ví, jak situace ve skutečnosti je.



| Předmět:
před 6 hodinami | #208956

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-lavrov-chce-na-ukrajinu-zautocit-jadernymi-zbranemi-40584445#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varAA

Za mě to tak skončí😕 EU si totiž myslí , že Rusko takto zničí ,co na tom že z Ukrajiny nic nezbyde. Pokud tam rus taktické atomové zbraně použije ,tak už jsou jen dvě verze. Buď EU stáhne ocas a Ukrajinu pustí k vodě. Nebo druhá možnost je že sama na Rusko zaútočí a to bude konec....



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #208957 (1)

Zase kecy, jedna paní povídala.... Kolešnikov o jednání hovořil se zdrojem, který se jej účastnil. Podle této osoby se Lavrov na závěr svého vystoupení na zasedání „diplomaticky vyhnul otázkám“, zda by Rusko „mělo použít jaderné zbraně“, a řekl: „No, já bych je přece jen použil.“

))) už jsou fakt zoufalí.... Lavrov nikdy neřekl, že použijí na Ukrajině( ani nikde jinde ) jadernou zbraň. *3467*



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #208958 (2)
| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #208959 (2)

Včerejší útok na kosmické středisko může narušit bezpečnostní situaci Ruska a to nemůžou dopustit. Ostatně použít taktické jaderné zbraně na všechny mosty přes Dněpr by do týdne válku na Ukrajině ukončilo.. Vlastně i kdyby je zničili klasický už dávno by bylo po válce. Se divím, že už to dávno neudělali🤦



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #208961 (3)

To značí, že Putin je umírněný politik.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #208964 (4)

V podstatě ANO. Pokud bude takhle západ Rusko likvidovat (protože Ukrajina na to nemá) nezbyde rusákům nic jiného.No a pak se ukáže kdo má v EU koule...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #208965 (5)

EU ty koule právě chybí, je to spolek podobny ,, naše věc ", která těm ubozakum hodí ohryzanou kost a sami si dovolí určovat jakási pofidérní pravidla.



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #208962 (1)

EU je takový prřzdisrač, že přihlíží jen z povzdálí, zbaběle dá k dispozici UA pár vraků, myslí si, že si za prachy koupi loajalitu, ale o tom to není !! Ta opicarna už mohla dávno skončit, kdyby nechali ti ,, chytří " jednat pouze Putina a Zelenskeho



| Předmět:
před 6 hodinami | #208952
| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #208955 (1)

Pořád mi není jasné, kde tam vůbec PP vzal? vždyť on tvrdil, že do politiky se určitě nechystá!??
To tvrdil v roce 2018 .... Politika ani prezidentský úřad mě neláká
V našich podmínkách je spojena s politickými stranami a musím říct, že v poslední době mě žádná z politických stran a jejich program neoslovil natolik, abych se s nimi chtěl spojit,“ říká. Kandidovat do Senátu jako nezávislý do budoucna úplně nevylučuje, v nejbližší době s tím ale nepočítá.

Prezidentem by podle něj měl být někdo, kdo se politice věnuje a dokáže se v ní orientovat. „A to rozhodně nejsem já,“ dodává končící šéf Vojenského výboru NATO.



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #208960 (2)

Uvidíme co teď chystá Řehka a můj stín yOta Foltýn *23266*



| Předmět:
před 7 hodinami | #208951
| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #208953 (1)

Stejně mu to k ničemu nebude,nedovedu si představit,jak soud určí ,kde ho musí poslat příště *23266*



| Předmět: RE: RE:
před 6 hodinami | #208954 (2)

Pořád se ohání tím, že je to zvyklost)))

Zvyklost.Co je to za slovo?Zvyklost jsou Velikonoce,(co chce omladina zrušit),zvyklost je úcta ke stáří.Zvyklost je pouštět v MHD starší sednout.Zvyklost je úcta k záchranným složkám,především respekt k policii.Zvyklost je ,jít po škole pracovat,a nenechat se živit rodiči.Zvyklost je poděkovat,poz­dravit.Usmát se na prodavače,léka­ře,sousedy.I jen tak.Ale pozor.Není to ničím danné.Je to na dobré vůli.Takže Pávku.Není zvyklost,brát s sebou na jednání o ČR prezidenta opozice.Je zvyklost,brát politiky,jenž tzv."kopou"za své občany.Je na čase ti ukázat,kde nechal tesař díru..



| Předmět:
před 9 hodinami | #208948

A trochu oživíme paměť....))))

https://www.facebook.com/reel/1760320761998554

 Petr Pavel- Původní zvuk
Petr Pavel 2023: "Prezident není od toho, aby velel nebo řídil stát, ale má dávat lidi dohromady a usnadňovat jim spolupráci. Jediný kolář, který bude ovlivňovat chod Pražského hradu bude "protoKOLÁŘ." :)



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #208949 (1)

..huhňal,huhňa­lovič..huhňalov. *23266*



| Předmět:
před 10 hodinami | #208947

jo!)))
Nikam nepojede! Zlobil ! *10162* *23266*




| Předmět:
před 11 hodinami | #208945

A POZOR! už je to tady ....na ČT 24 .... podívejte se .... pojede, nebo nepojede? *23266* *2*



| Předmět: RE:
před 10 hodinami | #208946 (1)

Vláda podle dnešního rozhodnutí nepočítá s účastí PP na summitu v Ankaře. *27179* *10162*