To nemá chybu... Vzpomínka na Špidlu
To nemá chybu... Vzpomínka na Špidlu
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-pavel-do-ankary-nepojede-s-reakci-na-vladni-rozhodnuti-si-da-na-cas-309081#dop_ab_variant=1695811&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varB
Chudáček bude zase žalovat..to je ostuda ČR
A trochu oživíme paměť....))))
https://www.facebook.com/reel/1760320761998554
Petr Pavel- Původní zvuk
Petr Pavel 2023: "Prezident není od toho, aby velel nebo řídil stát, ale má
dávat lidi dohromady a usnadňovat jim spolupráci. Jediný kolář, který
bude ovlivňovat chod Pražského hradu bude "protoKOLÁŘ." :)
A POZOR! už je to tady ....na ČT 24 .... podívejte se .... pojede, nebo
nepojede?

Vláda podle dnešního rozhodnutí nepočítá s účastí PP na summitu v
Ankaře.
