ty vyvykradas vysledky vedy a snazis se na na nalepit sakralni nalepku, aby tvuj model vypadal dulezite...asi nerozumiete, čo píšem, nie som parazit na Božom stvorení, nevykrádam jeho dielo, ako je to u ateistov -. popierať Boha, ale vykrádať ho!...všetko, čo vidíme, máme definujeme (veci, javy, zákony) osobitne a v systémoch, je od Boha, on je tvorcom a hýbateľom toho všetkého...vysvetlite mi vaše myslenie: operovať vecami a javmi tohto sveta a Vesmíru ony samy nevznikli), vykrádať ich a krást Bohu, ale na druhej strane popierať Boha, - nie je to vrcholné pokrytectvo?





