ad visitor77:
tva neschopnost odlisit fyzikalni realitu od teologicke sugesce je tvym
intelektualnim nekrologem - tvrdit, ze atheista "vykrádá Boha", protoze
pouziva fyzikalni zakony, je logicky nesmysl.. predem predpokladas, ze ty zakony
stvoril tvuj Buh, abys mohl nasledne tvrdit, ze jsou jeho majetkem - dokud vsak
nepredlozis intersubjektivne overitelny dukaz, ze tyto zakony vyzaduji externiho
Stvoritele, je tve obvinovani z kradeze jen vokalnim projevem tve bezmoci a
systemoveho pokrytectvi.. veda vesmir popisuje skrze metodicky naturalismus,
ktery funguje bez jakekoli nadprirozene entity a ty pak na hotove vedecke
poznání (gravitaci, vakuum, DNA) paraziticky nalepis nalepku "Bůh" a
dozadujes se autorskych prav na realitu..





