Vláda je pohádaná s prezidentem a prezident to začal. Nikdo neplive na demokracii, ty ze Slovenska tu nežiješ, víš houby. Máme nejlepší vládu v historii.
Vláda je pohádaná s prezidentem a prezident to začal. Nikdo neplive na demokracii, ty ze Slovenska tu nežiješ, víš houby. Máme nejlepší vládu v historii.
Že nechtěl fašistu za ministra?
Macinka a Turek jsou šašci této vlády.
Usměvavý primitiv a hranatý blbeček.

Prostě sklízí, co zasel. Měl předvídat, že potřebovat bude taky on vládu, ne jenom vláda jeho.
A víš, proč Turka nejmenoval? Protože Turek před tím sdílel na
o něm posměšné meme.
..presne, prezident sa nespráva v pokore, tak, ako som to naznačil z príspevku slov kard. Korca...ak ma nechcú, hoci mám na to právo, nepoštvem si všetkých okolo seba, ale sa stiahnem...múdrosť človeka je veľký dar, ale tu u vášho nie je...poštval si vládu, a to múdry človek nechce...
On má nízkou inteligenci na to, aby tohle předvídal. Je to jenom komunistický voják.
No na Turka a Macinku má kdykoliv.
Visitorovi vadí jen proto, že nechlastá a nekouří jako Zeman.

áno, inteligencia zahrňuje chápanie historickej i akútnej situácie, zvažovanie, čo sa stane, keď sa budem správať tak alebo inak, inteligencia rešpektuje štátne právo /i ústavné), ale má naviac, uvažuje aj to, čo nie je v práve napísané - tzv. duchovné právo áno-ne, hoc litera legislatívy je zachovaná...a to tento prezident asi nemá, lebo sa chová, ako to vidím, len v legislatíve striktne písaného slova (štátneho práva/ústavného), čo je niekedy naivné...kard. Korec: kde nie je duch práva, tam je písané slovo práva k ničomu!...o tom je múdrosť!
Se svými katolickými žvásty si operuj na svém DF.

Myslím, že tady není skoro nikdo na ty tvé náboženské moudra, které
můžou být jen nějaký výcuc z tvého palce, zvědaví.

Není to komunistický, nýbrž demokratický voják. Voják NATO. Kdyby nebyl inteligentní, tak by v NATO nemohl zastávat druhý nejvyšší post.
Vláda není pokorná a moudrá, že kvůli své ješitnosti nebyla schopná se domluvit a nechala věci dojít tak daleko.
Mimo jiné i proto, že na veřejnosti hajloval - je to fašista a
rasista.

Mimo jiné i proto, že na veřejnosti hajloval - je to fašista a
rasista.

Pavel slouží národu a proto Turka nejmenoval. Udělal správnou věc.
To je otázka... možná překročil, možná ne. Měl to dát babiš k ústavnímu soudu a věděli bychom to jednou provždy, i do budoucna. (Pavel to navrhoval s tím, že když soud rozhodne, že jmenovat musí, tak že ho jmenovat bude).
myslím, že prez. Pavel sa správa nejak divne (nechcem sa mi to rozvíjať), nie intelektuálne, berie si kompetencie, ktoré nemá, hovorí do toho, do čoho nemá, resp. by nemal hovoriť - je to škoda, už mu vláda nebude veriť, asi stratil u vlády kredit, takže to bude v Česku dlhodobý problém...
pro tebe se chová divně každý, kdo nestraní ruSSákům, Slovákům nebo ŘKC.
Za dva roky budou prezidentské volby, pravděpodobně už nebude prezidentem.
To je možný, protože dobře mířené lži dnes vítězí nad zdravým rozumem. Proto taky máme dnešní vládu.
O tom kdo bude prezidentem rohodneme my a my volíme Pavla.
Nerozhodne tvoje proroctví založené na Babišově přáníl. V podstatě si
Babišova filcka. 
Turka nejmenoval, protože Turek je prostě nekompetentní blb. Pokud by už fakt muselo být ve vládě něco hranatého, lépe než Turek by fungoval Spongebob – přinejmenším by nenadělal tolik ostudy…
Prezident jeho nejmenování dobře zdůvodnil, a je jen dobře, že se rozhodl takto.
Nebo ty máš pocit, že Turek je správná osoba na funkci ministra?
Není, ale nemá za sebou žádnou kauzu, narozdíl od těch v minulé vládě.
Jasně, takže Babišův střet zájmů, díky němuž se budou EU dotace vracet z kapes poplatníků, to není kauza? Garáž načerno tvářící se jako moštárna? Ale to jsou maličkosti. Co třeba volná ruka developerům (dokonce s možností vyvlastnění vyhlédnutých pozemků a ignorace územního plánu, ke které stačí „přesvědčit“ pár radních v obci)? Myslíš, že to dělají z přesvědčení, aniž by se jim za to developeři a ostatní ze řetězu puštění devastátoři nějak revanšovali?
I kdyby předchozí vláda měla desetkrát víc kauz, než má, pořád by byla prospěšnější než tahle. Svinstvo nové vlády totiž spočívá v tom, že ona nemusí porušovat zákony, aby si nahrabala, ona je předělá tak, aby ta zlodějna byla legální. Jen proto „nemá kauzy“. I když ve skutečnosti jsou její zlodějny rychlejší než jejich legalizace, takže i tak se nějaké najdou, neboj!
Platit dotace budeme kvůli Pirátům, kteří udali ČR v Bruselu. Minulá vláda jenom kradla a likvidovala svědky.
„Máme nejlepší vládu v historii.“
Ty ses nějak skamarádil s Visitorem?
máte teraz skutečne dobrú vládu! - myslím, že ekonomicky perfektnú, a p. Macinka je OK, má správne názory - to, jak debatoval v Mníchove s bývalou americkou ministryní zahraničí Hillary Clintonovou, to bolo unikátne, mal navrch...i v tom, že obnovila dobré vzťahy so slovenskou vládou a obnovila účasť aj vo V4...závidím vám túto vládu, prem. Fico nemá (a nebude mať) také dobré výsledky, má to ekonomicky omnoho ťažšie, po bývalej vláde sme v strašnom deficite...
"má to ekonomicky omnoho ťažšie, po bývalej
vláde sme v strašnom deficite"

"Hezky jim ty lži žereš a přitom je tak
jednoduché si vyhledat jak to bylo a jak to je."
"Konsolidace, prodej státních dluhopišů a
zadlužování jsou toho důkazem.
Je vidět, že jsi ekonomický analfabet."

"Slovensko se nejvíc zadlužovalo v roce 2025, kdy
veřejný dluh v poměru k výkonu ekonomiky dosáhl odhadem rekordních 61,8 %
HDP. Tento rekord překonal dosavadní maximum z roku 2021, kdy zadlužení
činilo 60,2 % HDP, což bylo ovlivněno dopady koronavirové pandemie.
Slovensko tak překročilo doporučený limit Evropské unie, který stanovuje
maximální zadlužení na 60 % HDP."

"Macinka je OK, má správne názory - to, jak
debatoval v Mníchove s bývalou americkou ministryní zahraničí Hillary
Clintonovou, to bolo unikátne, mal navrch."

Ty jsi šašek jak ten Trump

Macinka má správné názory? Víš o tom, že je silně proti ruSSku a jeho
válce, a že před časem nazval voliče SPD (co jsou proruští) exoty? Nebo
idioty, už nevím přesně. To se vyjádřil i o tobě. 
No sleduji to a jsem v ČR často.

Zatím.
Pokud přestane Babiš "velet, tak to padne a pokud bude ještě víc , tak se
ti, co je má za šašky postarají o jeho pád.
A Okamura se se svými výroky popraví sám.

Je rozdíl koukat na zprávy a chodit v botách lidí, co tu žijí. To je jak ze zpráv mám dojem, jak je na Slovensku konec světa, a když tam přijedu k rodině, tak žijí pořád stejně, ani na politiku moc nebrblají, a to jsou voliči PS, ne Fica.
Brno žije.

Na Babiše sere - tak jako Praha - lidé v nich vědí, že je podvodník.
Babiš oblbl sedláky, jako Fico na Slovensku.
Nasliboval hory-doly a co z toho splnil?

Ano splynuly s davem a je jim jedno, jak tady dnešní vláda rozkrádá
stát.
Jezdí po okresech a na okres přihodí 2-3 miliony a myslí si, že jim to
každý žere.
To rozdal i pár kamarádům na "haciendy".
