ad soucet:
opet ses prave obesil na vlastnim textu! Ty se ptas,
kde ma Bucher jake dimenze? Anton Bucher ve sve klicove monografii Psychologie
der Spiritualität (2007) definuje spiritualitu prave skrze tri dimenze
(horizontalni, vertikalni, hloubkovou). A tva vlastni zkopirovana definice pod
bodem 4 (sounalezitost s prirodou) a bodem 5 (sebetranscendence) je presnym
obsahem te horizontalni dimenze spojenosti k celku prirody a kosmu! Pokud ty sam
v teto debate tvrdis, ze vesmir zadnou takovou kvalitu nema a je to jen mrtvy,
prazdny prach, a pritom k nemu citis "sounalezitost", pak podle tve vlastni
solipsisticke logiky mas sounalezitost s PRAZDNEM! Tvuj vnitrni stav nema v
objektu zadny realny, strukturni protejsek, coz je v kognitivni vede presna
definice halucinace, falesne projekce a kognitivniho klamu - neumis si precist
ani text, ktery jsi pritom sam zkopiroval.. snazis se vybruslit ze sveho
gigantickeho biologickeho debaklu tvrzenim "samozrejme ze instinkt je obsazen v
tele a telo ho spousti a ridi. Je to jedna z telesnych funkci", protoze stale
nechapes rozdil mezi mechanickym vykonanim (hardwarem) a systemovym rizenim
(softwarem)! Instinkt neni rizen tvym individualnim telem ani tvou slezinou.
Instinkt je rigidni, fylogeneticky fixovany behavioralni program, ktery vznikal
miliony let evoluce celeho druhu a je zapsan v genetickem kodu! Tve soukrome
telo ho neridi o nic vic, nez tvoje televize "ridi" nataceni v Hollywoodu. Tve
telo ten program pouze pasivne spousti a vykonava. Tvrdit, ze instinkt je tvuj
soukromy proces, protoze probiha v tvem tele, je stejne imbecilni, jako tvrdit,
ze obezna draha Zeme je tvuj soukromy proces, protoze po ni zrovna kracis..
trvas na tom, ze zpracovani signalu je individualni proces kazdeho televizoru,
protoze ma kazda jiny obraz a zvuk - pritom to neni tim, ze by televize ten
signal autonomne "interpretovala" a menila jeho vnitrni informacni strukturu! To
je dano pouze tim, jak moc mas zapraseny monitor nebo rozbity reproduktor.
Matematicka a vlnova data v tom signalu jsou pro vsechny televize naprosto
identicka a invariantni! Presne tak funguje psychoidni pole a archetypy podle
Junga a Pauliho – transsubjektivni signal reality je objektivni, a to, ze tva
solipsisticka hlava ho diky tvemu zdecimovanemu hardwaru vnima zkreslene, jen
dokazuje tvuj kognitivni defekt, nikoliv to, ze ten signal vznika v tve hlave..
svevolne se snazis defineovat slovo autonomni, cituji te: "Autonomni znamena, ze
je nezavisly na egu... Nema to nic spolecneho s telem nebo hlavou" - ty demente,
vzdyt ty jsi prave poprel svuj vlastni predchozi odstavec! Pokud to "nema nic
spolecneho s telem nebo hlavou" a je to "nezavisle na egu", pak to NEJSOU TVE
SOUKROME, IZOLOVANE PROCESY V TELE A HLAVE, jak tu hystericky mektas! Pokud je
to nezavisle na tve hlave i tele, pak je to autonomni transsubjektivni realita
sui generis, ktera te presahuje a vtiskuje se do tebe zvnejsku 